Аеропорт Барселони знаходитися в 30-40 хвилинах їзди від центру міста, а саме площі Каталонія (Placa de Catalunya). Добратися можна на таксі, аеробасі, потягу, міському автобусі, нічному автобусі або замовити трансфер.
аеропорт Барселони
аеропорт Барселони

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Таксі
Офіційні таксі жовто-чорного кольору знаходяться на виході з терміналів Т1 і Т2. Поїздка на таксі з аеропорту Ель Прат займає близько 30 хвилин і обійдеться приблизно в 30 євро.
Врахуйте, що існують націнки при виїзді з аеропорту і за кожну валізу. У кожному таксі висить прайс-лист, і можна ознайомитися з цінами до поїздки. Оплата береться по лічильнику.
Аеробас (Aerobus)
Аеробас (Aerobus) найбільш оптимальний варіант, як за ціною, так і по комфорту переїзду.
Aerobus – це експрес автобус сполучаючий аеропорт з центром Барселони. Він ходить кожні 5-7 хвилин. Аеробас відходить від терміналів Т1 і Т2, і доїжджає до центру за 35 хв. Зупиняється на Площі Іспанії (Placa Espanya) і Площі Каталонія (Placa de Catalunya).
Квиток можна купити прямо у водія, його вартість 5,90 євро.
аеробас в Барселоні
аеробас в Барселоні

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Потяг
Залізнична станція знаходиться в терміналі Т2. Щоб добратися в центр Барселони на потягу (Renfe), треба доїхати до станцій Barcelona Sants, Passeig de Gracia або Clot і там пересісти на метро. Наприклад, до Площі Каталонія потрібно доїхати на потягу до станції Пасенж де Гарсія (Passeig de Gracia), спуститися в метро і проїхати одну зупинку. Це займе близько 25-30 хвилин. Потяг ходить щопівгодини.
Купіть відразу квиток Т- 10, це квиток на 10 поїздок і діє він як в потягу, так і в метро. Він коштує близько 10 євро, дешевше, ніж купувати квиток на одну поїздку.
Щоб дістатися до залізничної станції від терміналу 1 необхідно сісти на безкоштовний аеропортовський автобус (вони зеленого кольору), який курсує між терміналами. Зупинка знаходитися прямо перед виходом з Т1.
Міський автобус № 46
Міський автобус №46 курсує з 5 ранку до 12 ночі, кожні 20 хвилин, зупиняється у обох терміналів і йде в центр міста на Площу Каталонії.
Оскільки це звичайний рейсовий автобус, то на нього діє квиток Т- 10 або можна купити разовий квиток у водія автобуса, вартістю 2,15 євро. Проте він витрачає більше часу на дорогу, ніж Аеробас.
Нічний автобус №17 (NitBus №17)
Нічний автобус №17 здійснює регулярні рейси між аеропортом Ель Прат (терміналом Т1) і центром Барселони з 22: 00 до 05: 00. Можна використати квиток Т- 10 або купити звичайний разовий квиток.
Також можна скористатися послугами трансферу, замовивши їх заздалегідь або узяти машину в оренду прямо в аеропорту.

1 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук