У будь-якій подорожі найбільші витрати, якщо не враховувати переліт, доводяться на проживання. Можна заощадити, вибравши готель простіше, відмовившись від “все включено” або скоротивши час відпочинку. Але такі варіанти влаштовують далеко не кожного туриста.
бронювання номера у готелі
бронювання номера у готелі

Розмір оригіналу:   670x426
Тип: jpg   Дата:

Як ще можна мінімізувати витрати при бронюванні готелю?
Вибирати правильний час для бронювання
Питання “правильного” часу при бронюванні номера як ніколи актуальне. Є декілька відомих правил, які допоможуть непогано заощадити. У будні номера очевидно дешевше, і бажано, щоб перебування в готелі не випадало на свята. Ось чому варто звіритися з місцевим календарем – про це наші туристи іноді забувають.
Також готелі підвищують ціни в період великих фестивалів і канікул у школярів. Якщо є можливості піти на певний ризик, то бронювати номер краще за пару днів до заселення. Економія складе до 30%.
Чи можна піти іншим шляхом, приступивши до пошуку готелю за 3-4 місяці до початку сезону. В цьому випадку є відмінний шанс підібрати дешевий номер у бажаному місці.
Стежити за вигідними пропозиціями і купонами
Пошук готелів на сайтах, які обіцяють найвигідніші ціни на проживання, допоможе трохи заощадити. Але креативний підхід і уміння вчасно натиснути на кнопку і зовсім здатне врятувати бюджет.
Варто підписатися на сайти, які пропонують використати купони на знижки при бронюванні. Наприклад, досить подивитися купони booking.com по посиланню. У синьому віконці справа треба заповнити поля і відправити свої дані для отримання знижки. До речі, при використанні купона з Cuponation у багатьох випадках передбачається можливість відмінити бронювання безкоштовно.
Крім того, є сенс перевірити сайт Groupon – в кожній країні він пропонує купони з істотними знижками. Безліч цікавих пропозицій є на Hotels.com. Цей сайт також пропонує промокоди, якими користувачі діляться на різних форумах, і спеціальні пропозиції від готелів різних країн.
Не забувати торгуватися
Багато хто вважає недоречним “торг” за зниження ціни або отримання дорожчого номера за низькою ціною, а даремно. Один з прийомів досвідчених мандрівників – дзвінок на ресепшен з питанням: “Це краща ціна, яку ви можете запропонувати”?
Нерідко після розмови із співробітником готелю з’ясовується, що ціни в інтернеті завищені. Також можна згадати про те, що сусідні готелі пропонують вигідні умови – у боротьбі за клієнтів іноді можливі поступки.
До речі, якщо в готелі багато порожніх номерів, менеджери цілком можуть дозволити заселення до дорожчої кімнати за ціною стандартного номера.
Використати метапошукачі при пошуку
Щоб знайти оптимальну ціну і порівняти усі можливі варіанти, доведеться втратити не одну годину на пошук по різних сайтах і агентствах. Тому немає зручнішого способу, ніж метапошукачі. Вони швидко зіставлять ціни і видадуть результати, економлячи не лише гроші, але і цінний час.
Зараз популярність метапошукачів досить велика. Багато з них порівнюбть відразу тисячі сайтів і охоплють мільйони пропозицій по всьому світу.
Підбирати готель далі від центру
Ціни в готелях центру і готелях, розташованих зовсім поряд з ним істотно відрізняються. Зовсім не обов’язково зупинятися в номері, з якого видно Колізей.
При пошуку готелю досить переконатися, що з транспортом у вибраному районі немає проблем. Туристи з орендованим автомобілем і зовсім вважають за краще селитися в передмісті або найближчих городках.
В той же час не варто занадто економити – в деяких країнах видалені райони мають погану славу.
Подумати про час заселення і непотрібні послуги
Ніхто не хоче платити за повітря або за невикористані години відпочинку. Але саме це чекає тих, хто заїжджає в готель до вечора або виселяється опівдні. Якщо є можливість, варто спланувати відпочинок так, щоб заселення випадало на ранній ранок, а виїзд з готелю – на ніч.
Нарешті, важливо подумати: а чи так потрібні включені у вартість спа-процедури, численні басейни або заняття з йоги? Адже саме вони формують кінцеву вартість і “крадуть” засоби з туристичного бюджету.
Віддати перевагу хостелам
Серед мандрівників вже довгий час є розділення на прибічників відпочинку в готелях і тих, хто вважає за краще зупинятися тільки в хостелах. Останні з такого варіанту розміщення зробили цілий хостел-рух. Тут постояльці готові спілкуватися з сусідами по кімнаті, а не просто економити.
Але хостел до того ж – найдешевший і простіший спосіб отримати житло в незнайомому місті. Якщо зайвих грошей немає, хочеться подорожувати бюджетно або просто зустрітися з людьми з різних країн, хостел стане найдоступнішим варіантом. Грань між ним і готелем майже відсутня: усі необхідні послуги в хостелах є, санітарні умови частенько краще, ніж в готелях, а подекуди навіть є можливість зняти одномісну кімнату.
До речі, варто заздалегідь дізнаватися про акції. Деякі хостели до без того вигідній ціні пропонують знижку, якщо бронювання сталося в день заселення.

6 вересня 2015

Автор:

Як заощадити на бронюванні готелю: 7 простих способів Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук