Бристоль – саме так чомусь називається як мінімум один готель в майже кожному крупному українському місті. І це недивно, оскільки слово досить благозвучне і відразу ж відносить кудись на південний захід Англії.
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x419
Тип: jpg   Дата:

Бристоль – місто досить жваве і усе більш туристичне з кожним роком, хоча спочатку було промисловим, а потім торговим (торгували в числі іншого рабами). Бристоль називають морськими воротами Англії, оскільки саме звідси були прокладені найважливіші торгові шляхи в Ірландію, Індію, Канаду, США. Населення міста досягає напівмільйона чоловік.
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x449
Тип: jpg   Дата:

Перша фортеця на місці Бристоля була закладена ще в 11 столітті. Більшої частини його старовинних історичних пам’яток ви не зможете побачити, оскільки їх не стало в ході Другої Світової війни. На місто скинули приблизно 15000 бомб, тим самим знищивши більше 80000 будівель. Проте сьогодні пам’яток тут все одно немало.
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x422
Тип: jpg   Дата:

Одне із найвідоміших місць Бристоля – висячий міст Кліфтона, що над ущелиною Ейвон. Його побудували в 1864 році під керівництвом інженера Брюнеля, і не помилилися: види навкруги приголомшливі. Подібно до американському Golden Gates, міст Кліфтона є улюбленим місцем самовбивць. Тут є навіть спеціальний телефон довіри на випадок, якщо хто-небудь в останню мить передумає зводити рахунки з життям.
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x377
Тип: jpg   Дата:

 
Недалеко від моста знаходиться обсерваторія Кліфтона, а в ній – камера обскура. Вона є викривленим дзеркалом, за допомогою якого околиці ущелини Ейвон транслюються на спеціальний екран. Втім, їх можна і так подивитися.
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x267
Тип: jpg   Дата:

 
Брюнель будував не лише мости, але і пароплави. У 1843 році його пароплав “Великобританія” став першим у світі повністю металевим судном. Довгий час він борознив океани, блищав в круїзах, здійснював кругосвітні подорожі у кількості 32 штук. Зараз “Великобританія” функціонує в якості музею в порту Бристоля.
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x847
Тип: jpg   Дата:

 
У районі Редкліф знаходиться церква Святої Марії, славна кам’яними монстрами, внутрішнім багатством і високими готичними шпилями. Королева Єлизавета I рахувала церкву Святої Марії найкрасивішою в Англії, і я не бачу ніякої причини ставити під сумнів її оцінку.
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x448
Тип: jpg   Дата:

 
Брістоль – один з головних культурних центрів Англії. Тут часто проводяться великомасштабні культурні заходи, особливо їх люблять влаштовувати в садибі Ештон-Корт (Ashton Court). У Брістолі проходить знаменитий фестиваль повітряних куль, а також безліч подій присвячених сучасному і вуличному мистецту.
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x447
Тип: jpg   Дата:

 
Бристоль є колискою британського трип-хопа : саме тут утворилися такі музичні колективи як Massive Attack, Tricky, Kosheen, Portishead і багато інших. Крім того, в цьому місті народився скандально відомий вуличний художник Бенксі, чия особа досі не встановлена. Його роботи ви можете спостерігати прямо на стінах міських будинків.
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x448
Тип: jpg   Дата:

 
З порту Бристоля відправилися в плавання герої роману “Острів скарбів” Роберта Стівенсона. Власне кажучи, саме тут, в одній портовій пивній йому в голову і прийшла ідея цього твору.
Острів скарбів
Острів скарбів

Розмір оригіналу:   670x502
Тип: jpg   Дата:

 
Бристольский Зоопарк містить в собі близько 300 видів тварин, у тому числі рідкісних. Тут є “гориловий острів” і “фламінгове озеро”, а також “зал вільних пташиних польотів”. Як ви думаєте, що б це означало?
Бристоль
Бристоль

Розмір оригіналу:   670x384
Тип: jpg   Дата:

6 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
GP
Viber


Залишити коментар