Для подорожей потрібні не лише гроші. Багато хто відчуває серйозну нестачу часу і не може об’єднати роботу з улюбленою справою – пізнанням світу. Якщо життя проходить за схемою «будинок – офіс – мрії про інші країни», прийшов час знайти роботу, на якій за подорожі ще і платять.
робота та подорожі
робота та подорожі

Розмір оригіналу:   650x390
Тип: jpg   Дата:

Бортпровідник
Мабуть, серед бортпровідників зустрічається найбільший відсоток романтиків. Інакше як ще можна пояснити добровільне бажання присвятити життя важкій роботі і зустрічі з самими різними (у тому числі і не дуже приємними) людьми.
Але довгі години в літаках і в аеропортах будуть компенсовані деякою кількістю часу, який дозволить побачити самі екзотичні куточки світу. В якості бонуса – висока зарплата і можливість купувати недорогі товари за кордоном.
Дипломат
Якщо до прагнення подорожувати додається ще і бажання стати державним службовцям, а також є потяг до пригод, пора замислитися про кар’єру дипломата. Дипломати зазвичай переміщаються між країнами кожні два-чотири роки, але до останнього не знають нічого про пункт призначення.
Це прекрасна можливість побачити світ, просуватися по кар’єрних сходах, отримувати більш ніж гідну зарплату і інші переваги. Дипломат може удосконалювати свої знання іноземної мови, а від нього потрібно високий інтелектуальний рівень, знання традицій держави і працьовитість.
Екскурсовод (чи гід)
Підносити туристам одну і ту ж інформацію щодня цілком може змусити екскурсовода почувати себе героєм фільму «День бабака». Проте немає кращої можливості зустрічатися з новими людьми і поділитися з ними знаннями про свої улюблені місця.
Екскурсовод може працювати як на туристичну компанію, так і на себе. Для цього доведеться записатися на курси, скласти іспити і отримати сертифікат. Але головну перевагу, яку отримує екскурсовод, працюючий на себе, – повна свобода дій і можливість розробити цікаві маршрути для різних категорій туристів.
Учитель для іноземців
Популярність вчителів мови у світі неухильно росте. Доведеться впритул зайнятися процедурою підтвердження диплому, але затребувана професія подарує декілька бонусів: знайомство з людьми, що щиро цікавляться культурою, а також можливість застосувати свої знання і працювати за фахом.
Блогер
На перший погляд може здатися, що вести блог про подорожі – не найприбутковіша робота, але взятися за неї може практично будь-хто. Якщо є талант до написання грамотних текстів, любов до подорожей і підключення до інтернету, можна починати працювати.
Коли є що сказати світу, результат не змусить себе довго чекати. Успішний блогер може розраховувати на стажування в журналах і інші принадні пропозиції. З читачем варто ділитися не лише досвідом поїздок, але і (чом би ні?) корисною інформацією про рідне місто – простір і свободу творчості ніхто не обмежує.
Робота на круїзному судні
Безумовно, на круїзному судні цікавіше бути в якості гостя, але робота також є хорошим шансом відвідати екзотичні країни. Вакансії можуть варіюватися від інструкторів йоги, масажистів, рятувальників, гідів, кухарів і офіціантів до ді-джеїв, танцювальних інструкторів, персоналу для роботи з дітьми. Рівень зарплати також різний, але для персоналу витрати на проживання на кораблі мінімальні.
Менеджер в турагентстві
Робота в турагентстві – ще один шанс відвідати безліч куточків світу. Турменеджери вирушають в поїздки (рекламні тури) перед початком сезону, щоб своїми очима побачити курорти і готелі, в які відправлятимуть туристів.
Проте, ця робота вимагає стресостійкості, готовності приймати швидкі рішення і брати на себе відповідальність за організацію відпочинку клієнта, який може стоїти декілька тисяч гривень. І хоч у складі будь-якої поїздки беруть участь безліч людей і компаній (візові центри, туроператори, авіакомпанії, приймаюча сторона, співробітники готелів) саме з менеджером будуть пов’язані негативні спогади у разі, якщо щось піде не так.

2 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук