Курорт за полярним кругом, кращі дитячі школи з інструкторами і італійська цитадель маленьких лижників – в нашій підбірці ідеальних місць для сімейного гірськолижного відпочинку.
Віллар (Швейцарія)
Для дітей: 2 гірськолижних школи для дітей від 3 років, 3 дитячі сади з яслами, дитячі маршрути для катання, безкоштовна зона катання, сервіс іграшок напрокат.
Краща характеристика якості гірськолижного курорту у Вілларе – сертифікат Families Welcome від федерації туризму Швейцарії. Такий документ видається курортам за особливе відношення до дитячого відпочинку. У Вілларі розташовано п’ять міжнародних шкіл і вулиці тут наповнені дітьми увесь рік.
Серед 225 кілометрів трас більшість дуже легкі, де безпечно можуть кататися діти будь-якого віку з мінімальними гірськолижними навичками. Для зовсім нетямущих малюків є безкоштовна зона катання в центрі міста і декілька шкіл, де швидко навчать стояти на лижах. Крім того є парки і гірські маршрути для прогулянок з колясками, траси для пробіжок на снігоступах і бігових лижах.
Для міні-подорожей підійдуть довколишній аквапарк і декілька парків атракціонів. Для досвідчених лижників пропонуються складні траси, а щоб не турбуватися під час катання за дітей в місті працюють сервіс пошуку нянь і “іграшки напрокат”.
Швейцарський гірськолижний курорт Віллар
Швейцарський гірськолижний курорт Віллар

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Морійон (Франція)
Для дітей: гірськолижна школа для дітей від 3 років, дитяче селище з нянями для дітей від 6 місяців, дитячий сноупарк з санними спусками
Типове альпійське селище, обладнане для сімейного гірськолижного відпочинку. Тут всього 15 трас, серед яких немає жодної по-справжньому складної. Для майстрів лижного спуску краще підшукати щось більше екстремальне, а ось для спокійного проведення часу з дітьми в Морійоні є усе, що підтверджує наявність у курорту престижної французької нагороди Famille Plus.
У дитячому селищи створені усі умови, щоб зайняти дітей на увесь день: ясла для найменших і сади для дітей до 10 років. У Морійоні є два санні спуски для дітей і дорослих із загальною довжиною траси 5 км, а також дитячий аквапарк. З додаткових розваг є катання на собачих упряжках, каток на озері Анесси, параглайдінг, дельтапланеризм, польоти на вертольотах і повітряних кулях.
гірськолижний курорт Морійон
гірськолижний курорт Морійон

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Лейкербад (Швейцарія)
Для дітей: сади для дітей від 1,5 років, гірськолижні школи для дітей від 2,5 років з професійними інструкторами, велика дитяча зона катання, дитяче меню в ресторанах, скидки для сімей.
Спочатку Лейкербад був термальним курортом, але поступово став одним з кращих місць для сімейного відпочинку. Тут педантично підходять до найменших лижників і підготували для них спеціальну зону катання з пологими схилами, зручними підйомниками і професійними інструкторами.
Готелі теж проявляють особливу турботу відносно сімейних пар з дітьми: в номерах є дитячі ліжечка і іграшки, надаються спеціальні тарифи і скидки, в ресторанах пропонується дитяче меню. Залишити дітей можна в дитячих садах, що приймають хлопців та дівчат від 18 місяців. Дітей старше можна узяти з собою в термальні басейни, яких в місті більше 30.
гірськолижний курорт Лейкербад
гірськолижний курорт Лейкербад

Розмір оригіналу:   670x377
Тип: jpg   Дата:

Ангерталь (Австрія)
Для дітей: спеціалізована школа для дітей з 4 років, дитячі учбові траси, дитячий сад для дітей від 3 років.
У Ангерталі обіцяють навчити дітей кататися не гірше за батьків за 6 днів. Це можливо, завдяки продуманій системі підготовки, професійним інструкторам і спеціальним учбовим трасам. Щоб дати дітям відмінну гірськолижну освіту – Ангерталь мало не ідеальне місце, але сюди треба їхати саме за навчанням, адже по кількості додаткових дитячих “примочок” курорт явно поступається конкурентам, але і людей тут помітно менше.
гірськолижний курорт Ангерталь
гірськолижний курорт Ангерталь

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Кронплатц (Італія)
Для дітей: дитячі сади для дітей від 1,5 років, школи навчання лижному спуску, біговим лижам і біатлону для дітей від 3 років.
На гірськолижний сімейний курорт Кронплатц, що об’єднує 14 городків і селищ, треба вирушати з дітьми постарше, у яких вже є початкові навички катання і яким пора підкорювати нові горизонти. Звичайно, тут є садки і школи для найменших, але підліткам тут буде набагато цікавіше за рахунок величезного снігового парку з трасами трохи складнішими, ніж стартові пологі схили. Окрім лижних спусків є додаткові розваги на зразок парків анімації, нестандартних дитячих ресторанів, санних трас, лижних каруселей.
гірськолижний сімейний курорт Кронплатц
гірськолижний сімейний курорт Кронплатц

Розмір оригіналу:   670x337
Тип: jpg   Дата:

Хемседал (Норвегія)
Для дітей: найбільша дитяча гірськолижна зона в Норвегії, школа навчання катанню, парк розваг, ясла для дітей від 6 місяців.
Хемседал вважається кращим скандинавським курортом для сімейного відпочинку. Два лижні центри вміщують 52 спуски і 24 підйомники, а в місцевій гірськолижній школі готові взятися за навчання дітей від трьох років. Серед спусків дуже прості для новачків і складні для професіоналів. При цьому завжди є, де залишити дітей самого різного віку : є ясла з нянями для піврічних діток і дитячий сад для хлопців та дівчат більш старшого віку. До того ж є дитячий парк розваг Lynxland. Щоб відпочити від лиж, можна покататися на санях, сноумобілі, тобоггані і собачих упряжках, зайнятися кайтингом і параглайдінгом.
гірськолижний курорт Хемседал
гірськолижний курорт Хемседал

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Леві (Фінляндія)
Для дітей: дитячі сади і ясла для дітей будь-якого віку, гірськолижні школи з професійними інструкторами, довколишнє селище Санта-Клауса.
Екзотичний варіант сімейного гірськолижного відпочинку. Леві знаходиться за полярним кругом, але тут не дуже холодно з теплих вод атлантичної течії Гольфстрім. Курорт сподобається дітям із-за різдвяної барвистості, батьківщині Санта-Клауса, до якої можна добратися за годину, і можливості побачити знамените північне сяйво.
У Леві відокремлена велика дитяча зона з безкоштовними підйомниками, де постійно проводяться різні змагання. Ще є розважальні центри, аквапарк і нестандартні розваги : оленяча ферма, снігове містечко з крижаною галереєю, парк собак-хаскі.
гірськолижний відпочинок у Леві
гірськолижний відпочинок у Леві

Розмір оригіналу:   670x391
Тип: jpg   Дата:

7 лютого 2015

Автор:

7 кращих гірськолижних курортів для відпочинку з дітьми Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук