Південна Корея відома багатьом, як країна-виробник побутової техніки та електроніки, проте багатьох заінтригують речі, маловідомі навідь серед гостей країни, про яких не грішно розповісти і які не слід пропускати.
Парк “Земля любові”
Парк Земля любові
Парк Земля любові

Розмір оригіналу:   680x426
Тип: jpg   Дата:

 
У парку, що знаходиться на острові Чеджу, надзвичайно рідко можна зустріти серед парочок, що прогулюються парком і часом гучно хихикаючих, туристів та гостей країни. А, між тим, це цікавий зразок національних сексуальних традицій, виставлений на загальний огляд. Серед дерев, зелених газонів і невеликих ставків в “Землі любові” розташовується безліч еротичних скульптур, фалічних лавок і майже порнографічних фонтанів, що може послужити якісно новим досвідом для туристів пуританських поглядів.
Соджу з галбі
Соджу з галбі
Соджу з галбі

Розмір оригіналу:   680x411
Тип: jpg   Дата:

Забудьте про корейську морковку і навіть не згадуйте про нещасних собачок, але не пропустіть, знаходячись в Південній Кореї, замовити в найближчому закладі порцію галбі  із скляночкою соджу. Перше блюдо є національним видом барбекю – яловичі ребра, замариновані в соєвому соусі з фруктами, друге – неміцний лікер з дуже специфічним смаком на основі спеціального однойменного сорту рису, ячменю, картоплі і пшениці. Це гастрономічне поєднання – перше, що варто покуштувати в Південній Кореї.
Міжнародний аеропорт Інчхон
Міжнародний аеропорт Інчхон
Міжнародний аеропорт Інчхон

Розмір оригіналу:   680x448
Тип: jpg   Дата:

 
Розкрийте ширше очі відразу ж після прибуття в столицю Південної Кореї – тобто прямо в аеропорту. Будова, що служить для прийому і відправки громадян, зазвичай абсолютно незаслужено обділена увагою. Аеропорт Інчхон – унікальний вражаючий архітектурний і дизайнерський проект, заслуговуючий досконального вивчення. Виконаний під дахом, що нагадує арки древніх корейських храмів, термінал багато прикрашений химерними декоративними елементами і утримує на своїй території аж дев’ять садів з квітами, деревами і штучними водоспадами.
Фестиваль лікувальної грязі
Фестиваль лікувальної грязі
Фестиваль лікувальної грязі

Розмір оригіналу:   680x454
Тип: jpg   Дата:

В липні місто Порен приймає гостей досить-таки незвичайного фестивалю, присвяченого не чому-небудь, а лікувальним грязям. Широко відомий серед людей, що захоплюються оздоровчою косметологією, що дозволяє притягнути на міські пляжі до двох мільйонів туристів. Про те фестиваль зазвичай залишається без уваги гостей країни та туристів, які прибули у Корею прото для відпочинку. А даремно, не рахуючи маси цікавих розваг, “брудний тиждень” дозволить не лише зміцнити свій організм, але і познайомитися з стародавніми традиціями місцевого грязелікування і придбати косметологічні засоби за смішні гроші. На фестиваль можна потрапити навіть наприкінці липня – він закінчується 25 липня.
Кратер “Сеонгсан Ілчулбонг”
Кратер Сеонгсан Ілчулбонг
Кратер Сеонгсан Ілчулбонг

Розмір оригіналу:   680x409
Тип: jpg   Дата:

Вражаючий своїми розмірами кратер давно згаслого вулкану, діаметром у більш ніж половину кілометрів, майже обов’язковий до відвідування гостям острова Чеджу. Включене в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО місце славиться не лише своєю красою, прекрасним видом на розташоване біля підніжжя селище з видом прямо на океан, але і розбитим в окрузі ботанічним садом.
Музей шоколаду
Музей шоколаду
Музей шоколаду

Розмір оригіналу:   680x416
Тип: jpg   Дата:

Єдиний в Азії музей шоколаду, що знаходиться на острові Чеджудо, тільки підкреслює свій унікальний статус тим, що це єдине місце, де можна близько ознайомитися з традиціями приготування і вживання блюд з какао-бобів. Окрім великої експозиції і, звичайно ж, дегустацій (серед яких виділяється випробування чайних сумішей, спеціально підібраних для того, щоб повністю розкрити і прикрасити смак шоколаду) інтерес викликає і сама будівля музею, складена з вулканічної породи і видом що нагадує справжній шоколад.
Покинута психіатрична лікарня
Покинута психіатрична лікарня
Покинута психіатрична лікарня

Розмір оригіналу:   680x479
Тип: jpg   Дата:

Вдосталь нагулявшись по визначних кварталах Букчон Ханок і Інсадон, намилувавшись на каскади уздовж ставка Чхонгечхон і фонтани моста Банпо в Сеулі, зберіть усю свою сміливість в кулак і вирушайте в місто Кванджу. Там будь-який місцевий гід відведе вас в покинуту психіатричну лікарню Гонжам, розповівши історію цього місця, що леденить кров. Закрита із-за постійних загадкових смертей пацієнтів лікарня досі не зноситься і не перебудовується, і складається таке враження, що незважаючи на покинутий вид, вона спеціально улаштована так, щоб нагнати на відвідувачів більше остраху та паніки.
 

26 січня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук