швейцарська канатна дорога
швейцарська канатна дорога

Розмір оригіналу:   939x589
Тип: jpg   Дата:

Влітку цього року любителі помилуватися гірськими пейзажами отримають приємний бонус до бронювання номерів в готелях, розташованих біля гірськолижних курортів. Окрім звичайного стандартного пакету відпочинку будь-який охочий може отримати безкоштовний квиток для поїздок на канатній дорозі.
Впродовж усього літнього сезону усім гостям Самнауна, які провели в готелі хоч би одну ніч по системі “Усе включено” отримають можливість користуватися підйомниками Ішгль і Арені Сільверетта Самнаун абсолютно безкоштовно.
Обов’язково скористайтеся цим шансом, якщо ви вирішили цього літа провести своє навчання в Швейцарії. До речі, детальнішу інформацію про навчання за кордоном можна прочитати на сайті ІКЦ “Світ Освіти” – це офіційний представник швейцарського університету “Школа готельного бізнесу”.
Що стосується безкоштовного використання канатних доріжок, то подібна акція пройде також в Арозі і Ленцерхайді. Для отримання квитків треба теж сплатити хоч би одну ніч в готелях. У Санкт-Мориці мандрівникам для цього належить прожити в готелі хоч би два дні.
Відмітимо, що зовсім скоро канатна дорога з’явиться і в Женеві. Вона перетинатиме частину місцевого озера або дві річки : Арве і Рона. Про це пишуть журналісти інформаційного видання The Local.
Розробити маршрути доручив міністр сільського господарства, довкілля і транспорту, яка була натхненна канатною дорогою, розташованою в місті Медельін (Колумбія). Швидкість пересування по канатних дорогах навряд чи перевищуватиме двадцять кілометрів в годину

15 травня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук