Одним з улюблених туристичних напрямів для українського народу є Чехія. Країна займає невелику по площі територію, але перед мандрівниками відкриває широкі можливості. Цікаве те, що кожен регіон пропонує свої види відпочинку.
У Західній Чехії ви знайдете величезну кількість курортів з мінеральними джерелами – знамениті Карлови Вари, здравниці Франтішкове Лазне і Маріанське Лазне. Південночеський регіон славиться наявністю величезної кількості річок і озер, а значить, тут вас ублажатимуть на кліматичних курортах. І нарешті, Ліберецький край. Найголовніше, це місцеві гори, а це означає, що тут рай для любителів гірськолижного спорту, пішохідного туризму, кінних і велосипедних маршрутів. Так само край припаде до душі любителям спелеології. Старовинні садиби і замки пристосовані для прийому мандрівників. Як наслідок багатого вибору розваг, в край Ліберецький прагне потрапити величезна кількість туристів, він є улюбленим місцем відпочинку, як для місцевих жителів, так і для сусідів, в основному це Німеччина і Польща.
Ліберецькі гірськолижні курорти
Ліберецькі гірськолижні курорти

Розмір оригіналу:   640x450
Тип: jpg   Дата:

Місто Ліберець, розташоване в ста кілометрах від Праги, є основним центром на північній території Чехії. Туристичні маршрути складають, враховуючи усі особливості кожного регіону. Ліберецький край – це Крутенева і Под’єштедська області, Горні Поізержи та Крконоше, Ізерські гори і Чеський рай.
В Ізерських горах і на хребті Крконоше обладнані гірськолижні траси середньої і легкої міри складності, відмінно розвинена інфраструктура відпочинку, є багато готелів, комфортабельністю від 2-х до 4-х зірок. Ліберецькі гірськолижні курорти існують на рівних з такими ж курортами в сусідній Болгарії, Румунії і Словаччині, хоча в Румунії і гори вище і траси вищої міри складності. У лютому в місті Ліберець відбувся світовий чемпіонат по лижному спорту. Спортивний комплекс відновили і відмінно підготували до чемпіонату. Гірськолижний туризм тут постійно розвивається.
У краю Ліберецькому два бальнеологічні курорти. Комплекс Лазне Лібверда знаходиться у Фрідлантській області, що в 25-ти кілометрах від міста Ліберець. Курорт славиться вуглекислими водами, цілющі властивості яких відомі ще з ХIV століття. Тутешні води відмінно діють на серце і посудини, а також на кісткову систему. Мінеральні води використовують при лікуванні захворювань нирок і шлунково-кишкового тракту, а також для лікування анемії. Другий комплекс – Кундратіце, спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухової системи, реабілітації в післяопераційному періоді і загальнозміцнюючій терапії. Славиться сірчано-залізними грязьовими ваннами і масажами. Це тихе і спокійне місце для відпочинку.
Комбінація санаторно-курортного лікування з активним туризмом підштовхує до створення комбінованих маршрутів.
У теплу пору року край Ліберецький притягує до себе любителів активного відпочинку, туристів, що віддають перевагу пішохідним, велосипедним і кінним маршрутам, а також дельтапланеризму і парапланеризму, водним лижам і рафтінгу. У регіоні під назвою “Чеський рай” можна зайнятися альпінізмом і скелелазінням.
Чехія. Активний відпочинок у Ліберецькому краю
Чехія. Активний відпочинок у Ліберецькому краю

Розмір оригіналу:   640x450
Тип: jpg   Дата:

Для активного відпочинку в зимовий час вам нададуть санні і бобслейні траси, ви можете зайнятися стрибками з трамплінів і бігом на лижах. Базковські печери доступні любителям спелеологічного туризму, вони відкриті увесь рік.
Багато маршрутів туристичних трас проходять через сусідні країни, і це додає привабливості активному відпочинку. Введення в дію Шенгенської візи сприяло тіснішому спілкуванню жителів Німеччини і Польщі з чехами. Поза сумнівом, тури, які пролягають через три країни, користуються великою популярністю.
У краю Ліберецькому проходить велика кількість виставок, фестивалів і ярмарків, які так люблять туристи. Щороку тут проводяться Вальдштейнські святкування. Їх супроводжують ярмарки місцевих ремісників і шоу середньовічних битв. В середні віки Чехія називалася Богемія, і знамените богемське скло народилося саме тут. У регіоні і сьогодні існує багато склодувних заводів. Туристи із задоволенням купують їх продукцію. На деяких підприємствах туристи можуть взяти участь в процесі виробництва.
Ліберецький край славиться здобиччю всесвітньо відомого чеського граната. У деяких ювелірних майстернях можна замовити прикраси по індивідуальному замовленню. Традиційні чеські вироби із скла мають величезний попит серед мандрівників різних країн. Одним з поширених промислів є пивоваріння. Пивоварні влаштовують екскурсії у виробничі цехи.
Чехія. Ліберецький край
Чехія. Ліберецький край

Розмір оригіналу:   640x450
Тип: jpg   Дата:

Раніше вже згадувалося, що в краю Ліберецькому туристична інфраструктура розвинена на вищому рівні. Послуги, що надаються, завжди високої якості і мають доступні ціни. Хороша місцева екологія стимулює наплив туристів в регіон Ліберецький. Гірські дороги хорошої якості роблять доступними автобусні тури навіть в сусідні країни. Шенгенська угода сприяє тому, що групи подорожуючих в край Ліберецький можуть прибувати як в Прагу, так і в Польщу і Німеччину. Це, без сумніву, відкриває перед туроператорами додаткові можливості і розширює свободу дій.

16 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук