Індію часто називають країною тисячі чудес. І справді, тут вас чекає маса дивовижних відкриттів! Це країна контрастів. Тут є жаркі пустелі і засніжені вершини гір, жалюгідні трущоби і шикарні палаци, тихі спокійні храми і шумні тісні міста. Але в кожному куточку цієї країни, в самому повітрі є щось, що дарує заспокоєння та спокій.
Індія
Індія

Розмір оригіналу:   800x600
Тип: jpg   Дата:

Чому варто відвідати Індію?
Індійська цивілізація – одна з трьох найдревніших у світі. У цю країну щороку приїжджають мільйони туристів. Деякі шукають духовного просвітлення, мудрості, інші просто цікавляться пам’ятками і способом життя.
Давайте розглянемо все по порядку. Чому варто відвідати Індію?
Екзотика
Індія – це екзотична країна. Багато європейців їдуть сюди саме з цієї причини. Все, що є в цій країні, ним здається незвичайним: індуїстські храми, португальські будівлі часів середньовіччя, тропічні дерева, жінки в сарі і так далі.
екзотика Індії
екзотика Індії

Розмір оригіналу:   800x536
Тип: jpg   Дата:

Тадж-Махал
Це одна з найпопулярніших пам’яток у світі і найголовніший символ Індії. Храм Тадж-Махал був побудований за наказом імператора Шах-Джахана на згадку про дружину Мумтаз-Махал. Цей імператор зійшов на престол в 1628 році. У його був великий гарем. Але улюбленою і єдиною жінкою стала саме Мумтаз-Махал.
Вона була єдиною, кому він довіряв. Жінка супроводжувала імператора у важливих походах. Вони прожили разом 17 років і народили 13 дітей. Дружина імператора померла під час народження 14-ої дитини. Після цього випадку Шах-Джахан довго убивався і вирішив побудувати мавзолей, який по красі буде гідний його дружини, що померла, а по величі дорівнюватиме силі їх любові.
Тадж-Махал
Тадж-Махал

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Кхаджурахо
Цей храмовий комплекс прикрашають стіни із скульптур, які визнані найвідвертішими у світі. Пікантні рельєфи відбивають ідеологію «Камасутри».
Кхаджурахо
Кхаджурахо

Розмір оригіналу:   800x523
Тип: jpg   Дата:

Храм Лотоса
Найголовнішою пам’яткою Індії є саме цей храм. Він створений з 45 величезних пелюсток і своєю формою нагадує квітка лотоса. Матеріал – мармур. Система вентиляції в ньому працює по принципах природи.
Храм Лотоса
Храм Лотоса

Розмір оригіналу:   800x534
Тип: jpg   Дата:

Гімалаї
Гімалаї зачаровують своїм видом кожного туриста. Тут знаходиться найвища гора у світі – Джомолунгма, яку в Європі прийнято називати Еверест. Свіже повітря, захоплююча дух природа! Це треба бачити і відчувати!
Гімалаї
Гімалаї

Розмір оригіналу:   800x600
Тип: jpg   Дата:

Провінція Гоа
Вона розташована на західному узбережжі країни і відрізняється від основної частини Індії. Річ у тому, що ця територія довго була колонією Португалії. Тому більшість місцевих жителів – католики. Це просто ідеальне місце для спокійного відпочинку і самоти. Разом з цим тут багато розваг у вигляді бурхливого нічного життя, тусовок, свят.
Індія. Провінція Гоа
Індія. Провінція Гоа

Розмір оригіналу:   800x534
Тип: jpg   Дата:

6 листопада 2016

Автор:

Чому варто відвідати Індію? Оцінка: 3.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук