не цілуйтеся в ОАЕ
не цілуйтеся в ОАЕ

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Варта порядку ловитиме на вулицях мандрівників, які цілуються.
Повідомляється, що у зв’язку з популярністю Дубая, що збільшується з кожним роком, в емірат приїжджають все більше туристів, які не поспішають дотримувати закони шаріату. Влада ОАЕ вирішила боротися за своїх громадян, яких ображають туристи, що цілуються в громадських місцях. Щоб пояснити гостям емірату про те, що така поведінка в Дубаї неприпустима, уряд емірату проведе реалізацію проекту “Ласкаво просимо в ОАЕ”.
В результаті цієї кампанії в місті розмістяться білборди, що розповідають про норми пристойності в країні, а також лунатимуть буклети із законами емірату. Планується, що мандрівники зможуть отримати такі брошури в дубайських моллах і на пляжах. Спеціальну підготовку пройдуть водії таксі і співробітники готелів емірату, які в майбутньому розповідатимуть відпочивальникам про правила поведінки в цій країні.
Відзначається, що поцілунок на вулиці в Дубаї карається досить великим штрафом, проте, варта порядку туристів штрафує рідко, в основному усе закінчується простим попередженням.

17 жовтня 2015

Автор:

Дубайські поліцейські знову починають “полювання” на туристів Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук