Тель-Авів
Ізраїльська столиця, що налічує більше 400 000 жителів, вважається другим по густонаселеності містом країни. Спочатку вона була задумана як новий квартал Яффи, але сьогодні перетворилася на великий культурно-економічний центр держави. Згідно неофіційної класифікації на його території налічується 50 житлових районів.
Місто служить стратегічно важливим транспортним вузлом, а також головним пунктом стикування для автобусних і залізних маршрутів по Ізраїлю. Розташування на морському узбережжі і розвинена інфраструктура сприяють розвитку туризму, авіаквитки в Тель-Авів мають стабільний попит у іноземних туристів.
Тель-Авів
Тель-Авів

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Що ж можна подивитися в Тель-Авіві? Столичні пам’ятки представлені в основному музеями, оскільки саме місто було засноване лише в 1909 році. Архітектурну цінність представляє старовинна частина Яффи – історичного району, який вже майже злився з Тель-Авівом. Це досить популярне місце, яке рясніє галереями, ресторанами, майстернями, салонами і блошиними ринками.
Пхукет
Тайська провінція, що входить до складу Південного Таїланду, розташовується на острові, в західній частині моря Андаманского. Пхукет лідирує в списку найбільших островів королівства, з материковою частиною країни його сполучають три мости. Вигідне розташування на перетині найважливіших торгових шляхів між Китаєм і Індією вплинуло на стрімкий розвиток регіону, але сьогодні основна частина прибутків поступає завдяки його неймовірній популярності як морського курорту.
Туристичний сезон не припиняється круглий рік, але особливим попитом авіаквитки на Пхукет користуються з жовтня по травень. З багатьох українських міст організовуються сезонні чартерні рейси, що не передбачають стикувань і дозаправок. У міжсезонні летіти на острів доведеться з пересадками у Бангкоку.
Пхукет
Пхукет

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Сприятливий клімат і живописна природа – головні причини постійного інтересу до цього туристичного місця, на його території розташовується національний парк Сірінат, екзотичні сади метеликів і орхідей, зміїні ферми і знаменитий морський акваріум Пхукета. Не менш привабливі численні храми курорту, особливої уваги заслуговує Ват Чалонг, – унікальна пам’ятка буддисткої культури. Також на Пхукеті є і інші пам’ятки, які ви зможете побачити своїми очима, приїхавши на цей чудовий острів.

12 липня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук