Пізня осінь – це час яскравих фарб, останніх теплих днів і першого снігу, а для школярів – ще і час канікул. І нехай вони тривають недовго – від семи до десяти днів – цей час варто провести весело і з користю, тим паче, що для цього є безліч можливостей.

Дитячий відпочинок на осінніх канікулах
Дитячий відпочинок на осінніх канікулах

Розмір оригіналу:   600x386
Тип: jpg   Дата:

Як організувати дитячий відпочинок на осінні канікули? Можна відправити дитину до турпоходу, якщо це дозволяє його здоров'я і погода (на початку листопада зазвичай ще не занадто холодно, а дощі вже закінчилися): осінній ліс по-особливому красивий, і навіть два-три дні за містом – це відмінна зміна обстановки для школяра, вже втомленого від першої чверті навчального року. Зрозуміло, вести групу повинні досвідчені інструктори – тоді діти будуть в цілковитій безпеці і не лише отримають яскраві враження, але і придбають масу корисних навичок. Дитячий туризм це не лише користь здоров'ю, але і можливість розвинути у дитини самостійність, витривалість та організованість.

Чи, можливо, варто підтягнути англійську мову? Навчання під час канікул зовсім не стає додатковим навантаженням, коли навчання проходить у рамках захоплюючої "гри в шпигунів", а з дітьми спілкуються носії англійського. Щоб розгадати загадку і виконати завдання, доведеться скористатися мовою "агента 007" – і це дозволить дитині відчути себе справжнім Джеймсом Бондом. А ще – на канікулах можна зайнятися аеробікою і танцями, побувати на екскурсіях, обзавестися незвичайним хобі – від миловаріння до створення мультфільмів, розвинути комунікативні і лідерські здібності…

Усі ці і багато інших розважальних і повчальних програм пропонують різні дитячі клуби. За два десятки років існування подібних клубів тисячі юнаків та дівчат у віці від 6 до 20 років дізналися багато цікавого і знайшли нових друзів. Авторські програми, які ретельно пропрацювали і неодноразово випробували на практиці, кваліфіковані інструктори, педагоги і психологи, грамотний підхід до організаційних питань і забезпечення безпеки – усе це перетворює дитячий відпочинок на осінніх канікулах в захоплюючу пригоду.

2 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук