Для батьків, що збираються на відпочинок з дітьми, це подія, яка завжди хвилює, особливо якщо він планується закордоном. Щороку на відпочинок в Грецію приїжджає дуже багато туристів з дітьми. Вирушаючи з дітьми на відпочинок в цю країну, батькам важливо, щоб був піщаний пляж, тепле море з пологим входом, і прекрасне харчування, яке дуже важливе для дітей.
Готелі Греції
Готелі Греції

Розмір оригіналу:   656x330
Тип: jpg   Дата:

Відпочинок з дітьми
Саме тому батькам цікаві готелі Греції з піщаним пляжем. Майже усі готелі цієї прекрасної країни відповідають вимогам, які вказані вище. Але для сімейного відпочинку з дітьми краще всього підійдуть острів Родос, Кріт, Корфу і Пелопонес. Вони готові надати відпочивальникам на вибір безліч різноманітних готелів.
Майже усі готелі на цих островах спеціалізуються на дитячому відпочинку і з особливою увагою віднесуться до юних туристів. У ресторані столи для дітей ломитимуться від дитячих пригощань і ласощів : тістечка, коктейлі, морозиво, і багато різних інших пригощань. А для юних гостей з України буде навіть анімація.
Готелі Греції з піщаним пляжем: що вибрати
Хороші відгуки залишають туристи про готель, який має піщаний пляж, розташований на Кріті Aldemar Cretan Village. Для дітей тут є прекрасна анімація, багато різних дитячих заходів і розваг. Тут є усе для дітей: два дитячих басейнів, дивна анімаційна програма, дитячий майданчик.
Зацікавившись готелями цієї країни з піщаним пляжем, треба не обійти увагою і готель Capsis Ruby Red Regal. Для дітей від п’яти до дванадцяти років тут надано готелем усе для прекрасного відпочинку. Відрізняється цей готель від інших, тим, що в ньому є парк розваг, він виконаний за мотивами Древньої Греції.
Готелі Греції з піщаним пляжем є і на острові Родос. Привабливий і досить затишний готель Aldemar Paradise Village. Для дітей є два плавальні басейни і є спеціальний дитячий ресторан. Тут діти можуть займатися не лише анімаційними програмами, але і плавати, загорати або займатися різними видами спорту.
У прекрасному готелі Olympos Beach на досить зеленій території можна гуляти по парку, купатися в морі або у басейні, брати участь в розважальній програмі.
А півострів Халкідикі в Греції може надати відпочивальникам незабутній відпочинок. Тут дивні білосніжні пляжі, чисте бірюзове море. На цьому півострові розташований досить затишний готель з піщаним пляжем Potidea Palace, який виконаний в національному грецькому стилі. Дітям в готелі буде комфортно і весело.
Греція для відпочинку з дітьми – це мудре і розумне рішення. Тут прекрасно відпочинуть і діти, і батьки на чистих пляжах, в теплому неглибокому морі з пологим входом, а готелі Греції з піщаним пляжем вас тут чекають.

3 серпня 2014

Автор:

Готелі Греції з піщаним пляжем Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук