Замість того, щоб проводити свою відпустку лежачи на пляжі, ви можете спробувати піднятися в гори, опуститися на морські глибини або здолати сотні кілометрів на велосипеді. Активні туристи не виносять нудьгу і метою їх поїздки зазвичай стають країни, які пропонують можливості і хорошу інфраструктуру для по-справжньому захоплюючих пригод. Однією з таких країн за останній час стала Італія, що пропонує мандрівникам величезний вибір цікавих експедицій, як піших, так і велосипедних.
Велотуризм Італії
Велотуризм Італії

Розмір оригіналу:   600x407
Тип: jpg   Дата:

І справді, велосипедні тури по Італії в наші дні користуються небувалою популярністю серед активних мандрівників. Їзда уздовж берегів живописних озер і полів, маршрути крізь могутні Доломіти – це пропозиція, яка притягає в італійську провінцію Тренто велотуристов зі всього світу. Густа мережа трас в Італії, причому будь-якої складності, не може залишити байдужим жодного любителя пригод на свіжому повітрі.
Як ми вже згадали раніше, найцікавіші і красивіші велосипедні маршрути можна зустріти в регіоні Тренто або як його ще називають Трентино, розташованому в передгір’ях Доломітових Альп. Взимку тут багато відмінних гірськолижних курортів, влітку ж мандрівники вирушають підкорювати гори: хтось пішки, але більшість на велосипедах. Розвинена мережа маршрутів, що пролягає уздовж прекрасних по своїй красі озер, де до речі можна зайнятися цілим рядом водних видів спорту, не залишить байдужим нікого. Особливою популярністю користуються поїздки в долині, де розташовано озеро Гарда – одне з найвідоміших і більших озер Італії. Довжина маршрутів в тому районі складає більше 200 км велодорог, в цілому ж в регіоні налічується понад 1000 км велосипедних трас, подорожуючи по яких можна милуватися надзвичайно живописними куточками Трентино. Найбільш відомі ділянки пролягають через долини Фасса і Ф’ємме, де розташовані приголомшливі національні парки, і унікальні у своєму роді селища посеред гірських масивів.

6 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук