Виявляється, у кайтсерфінгу вірогідність зазнати травму не вища, ніж при катанні на лижах.

кайтсерфінг
кайтсерфінг

Розмір оригіналу:   600x400
Тип: jpg   Дата:

Австралійські вчені прийшли до висновку, що кількість нещасних випадків підчас занять кайтсерфінгом не перевищує кількість нещасних випадків, які трапляються зі спортсменами підчас катання на лижах.

Команда з відділення ортопедичної і травматологічної хірургії при Королівському госпіталі міста Перт проаналізувала 56 випадків травм підчас занять кайтсерфінгом впродовж 15-ти літнього періоду. Виходячи з результатів досліджень, учені зробили виводи, що кайтсерфінг, як вид спорту, не небезпечніший, ніж будь-який інший популярний вид спорту.

До госпіталя міста Перт регулярно звертаються для огляду більше 1000 райдерів. Лише 27 з 56 райдерів, які постраждали підчас нещасних випадків через зіткнення і аварії, отримали дійсно важкі травми.

«Ключовими чинниками низьких показників нещасних випадків і травм для кайтсерферів, в порівнянні з іншими спортсменами, є краще і безпечніше устаткування, зокрема – трапеції для кайтсерфінга, краща загальна підготовка спортсменів і достатня кількість теоретичних знань у сфері кайтсерфінга», відзначає генеральний менеджер по кайтбордінгу в Австралії – Александра Локі.
Кайтбордінг часто асоціюється з небезпечними трюками, високими довгими польотами, несподіваними поривами вітру і раптовими втратами контролю над кайтом або трапецією для кайтсерфінга. Але уявлення про даний спорт поступово змінюється.

«Після декількох років роботи у сфері спорту, Асоціація Кайтбордінга Австралії і наші державні асоціації, задоволені тим, що вид спорту популярність якого в Австралії зростає більш стрімко за інші види спорту благополучно розвивається в безпечних і стійких умовах».

Спортивне керівництво в Австралії вважає, що безпека кайтбордінга так само пов'язана з практичними навиками, які надають сертифіковані школи і акредитовані інструктори. Таке навчання являє собою досконалий механізм надання різносторонніх практичних знань спортсменові і забезпечує кращу підготовку, ніж це можуть зробити звичайні пляжні інструктори.

28 травня 2016

Автор:

Кайтсерфінг. Вірогідність травм Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук