болгарське пиво Бургаско
болгарське пиво Бургаско

Розмір оригіналу:   500x365
Тип: jpg   Дата:

У Болгарії є 2 супер-бренда, які ділять пальму перенства і за об’ємом виробництва, і по продажах. Це Zagorka і Kamenitza. Смак у кожного не яскравий, небагато солонуватий. Zagorka трохи міцніше: 5,0 градусів проти 4,4 у Kamenitza. Є ще один загальноболгарський бренд – “Аріана”, але за популярністю він звичайно нижче, ніж перші два. Це бренди масштабу країни.
Крім того, є локальні бренди. Так, наприклад, на узбережжі ви зможете купити пиво “Бургаско”. Воно дещо дешевше, але теж приємне на смак. А ось в районі Банско “Бургаско” вже майже немає. Там своє пиво – “Пірінско”. Також є “Болярка”, поширена в районі Велико-Тирново, хоча іноді і досягає узбережжя. Є “Шуменско”, яке можна купити практично скрізь, але не завжди буває.
Не дивлячись на те, що у Болгарії є свій досить широкий для невеликої країни асортимент пива, на ринку є присутніми і загальносвітові пивні бренди, це і Guinness і Becks і багато інших, причому вартість темного Guinness значно нижча, ніж в інших країнах Європи. Ціна розливного кухоля дорівнює  приблизно півтора євро. До речі, в магазині за півтора євро можна купити 2 літри Kamenitza або Zagorka, а якщо купувати у великих шоппінг-моллах, то ціни, взагалі, близькі до мрії. Висновок: для любителів пивного туризму Болгарія – дуже приваблива частина маршруту.
 

4 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук