відпочинок без дітей
відпочинок без дітей

Розмір оригіналу:   300x211
Тип: jpg   Дата:

У всьому світі набирає популярність відпочинок, вільний від дітей. Притому йдеться не про батьків, які хочуть відпочити без своїх синів і дочок, а про постояльців і пасажирів, які не бажають бачити і чути молодше покоління впродовж своєї відпустки.
Згідно з результатами одного з опитувань, проведених найбільшим світовим сайтом про подорожі, 79% респондентів вважають, що в літаках давно пора виділити окрему зону для людей, які літають без дітей. 88% бездітних мандрівників хотіли б скористатися такою послугою. Більше того, самі батьки дуже втомлюються від своїх чад: 20% вважали за краще б летіти в літаку окремо від своїх дітей із-за їх витівок.
Не дивно, що туристичний ринок відгукується на побажання клієнтів. Час від часу з’являються повідомлення про ті або інші обмеження відносно туристів до 18 років.
Так, в Північній Європі міцніє тенденція “бездітні рейси”, пише італійська ділова газета Il Sole 24 Ore. Британська авіакомпанія Thomas Cook Airlines і німецька Tui Fly також пропонують своїм клієнтам рейси без дітей. А потім ці туристи прямують в готелі, які дотримуються такої ж “антидитячої” політики.
У інтернеті з’являється все більше сайтів, присвячених відпочинку без дітей : там представлені списки готелів, де батькам, бажаючим відпочити усією сім’єю, відмовляють в проживанні. Самі отельери пояснюють популярність цієї концепції так: сучасні зайняті люди настільки втомлюються, що не хочуть бачити навколо себе шумлячих дітей. Навіть у такій популярній Туреччині, улюбленому місці відпочинку росіян, є готелі, в які строго не допускаються діти до тринадцяти років.
Журнал Tata радить батькам, все-таки бажаючим подорожувати зі своїми дітьми, прийняти ситуацію як даність і перш, ніж планувати поїздку, обов’язково дізнатися про правила вибраної авіакомпанії і готелю. У разі, якщо доведеться реагувати на заборону відвідування того або іншого місця з дитиною, краще всього не влаштовувати скандал, а просто відправитися в інший заклад. Зіпсований настрій на відпочинку не потрібний ні батькам, ні дитині.

11 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук