У агрегаторах відмічають падіння попиту на авіаквитки в Чорногорію. Так, за даними OneTwoTrip, об'єм продажів в першому кварталі цього року знизився на 20% у порівнянні з торішніми показниками. Невелике зменшення броні констатували і в Biletix.

відпочинок в Чорногорії
відпочинок в Чорногорії

Розмір оригіналу:   848x420
Тип: jpg   Дата:

При цьому, на думку фахівців, навряд чи причиною стало дорожчання перельоту. За даними OneTwoTrip, ціни в Чорногорію виросли всього на 3% – до 10,7 тисяч гривень.

Туроператори ж таку тенденцію не підтверджують, відмічаючи, що продажі цього року йдуть краще. Як розповіла кореспондентові порталу ozi.pp.ua PR- менеджер компанії TUI Тетяна Круглова, в її компанії об'єми перевезення по Чорногорії були збільшені. "Тому і динаміка у нас пропорційно вище. Я думаю, що в сукупності продажі на цьому напрямі будуть як мінімум на рівні минулого року", – відмітила Круглова.

За оцінкою спостерігачів, не виключено, що частина самостійних мандрівників перекинулася до турфірм. Ціни на турпакети, що включають тижневий відпочинок на двох в червні, починаються від 18 тис. гривень. Тоді як одні тільки авіаквитки у вільному продажі з вильотом в першому місяці літа обійдуться від 16 тис. гривень(з багажем). Ймовірно, така незначна різниця між вартістю пакетного туру і перевезення і зіграла свою роль.

Інших пояснень зниження неорганізованого потоку в країну експерти не бачать: передумов для зменшення кількості поїздок бізнес-пасажирів і власників нерухомості в Чорногорії немає.

Гендиректор туроператора "ПАКС" Максим Лобанов підтверджує: "Вже сьогодні можна сказати, що попит значно кращий, ніж роком раніше. Наскільки я знаю, у усіх туроператорів продажі по Чорногорії ростуть відносно показників минулого року". На думку експерта, про це свідчить і той факт, що об'єм перевезення в Тиват не лише не зменшився, але і збільшився.

5 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук