Столиця Португалії, живописний Лісабон не схожий ні на одну столицю країн Європи – колоритне і напрочуд чуттєве місто з численними яскравими пам’ятками є одним з найцікавіших місць на нашому континенті.
Лісабон
Лісабон

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

Розташований Лісабон всього в 17 км від узбережжя Атлантики, завдяки чому теплі океанічні вітри створюють тут комфортний для проживання і подорожей клімат і взимку, і в літній час, коли жара лагідніє великою кількістю зелені.  Крім того, в столиці Португалії відмінно розвинена туристична і готельна інфраструктура, гостям міста пропонуються комфортабельні готелі лісабона з відмінним європейським сервісом, при цьому проживання навіть в багатозіркових готелях Лісабону коштує  відносно недорого. Дуже популярні *історичні готелі*, розташовані в околицях столиці, вони знаходяться у відреставрованих замках, монастирях, садибах, де можна відчути себе в первозданній атмосфері Середньовіччя.
Лісабон
Лісабон

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

*Місто на семи пагорбах*, як ще називають португальську столицю, має непросту історію і кожна епоха залишила свою архітектурну спадщину. Маври, наприклад, залишили укріплення, перебудовані надалі у фортецю Сао Жорже. Готичні храми, оточені вузькими вуличками Альфами, залишилися від суворих часів інквізиції. А в нижній частині міста можна побачити унікальні архітектурні ансамблі колоніальної епохи, що вражають своєю красою.
Біля підніжжя одного з пагорбів знайшла прихисток прадавня частина Лісабона – середньовічний квартал Алфама. Його вулички і сходи нагадують про арабів, які жили тут в давнину. Тут же знаходяться знаменита Віфлеємська вежа і монастир епохи 16 віків – Жеронімуш. Вежа і монастир – унікальні шедеври архітектурного мистецтва, виконані в стилі мануеліно. Стіни будинків в цьому історичному місці покриті плиткою азулежу, і коли йдеш по вулиці, створюється дивний ефект пливучесті повз кахельні печі.
вулиці Лісабона
вулиці Лісабона

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

Одна з цікавих пам’яток міста – замок Святого Георгія. У ньому знаходиться чудовий оглядовий майданчик, звідки відкривається дивовижний вид на долину уздовж річки Тежу.
Лісабон. Вид на річку Тежу
Лісабон. Вид на річку Тежу

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

У Лісабоні обов’язково варто подивитися церкви і храми, багато які з них вразять своєю величністю релігійних меморіалів. У місті також є безліч цікавих музеїв, присвячених самим різним темам: археології, етнографії, театру, музей старовинного португальського мистецтва, унікальні колекції і зібрання картин, скульптур, керамічних виробів, Центр сучасного мистецтва, Музей карет, безліч інших музеїв. Лісабонський океанаріум, де представлено більше 15 000 морських мешканців, – найбільший в Європі. У столиці дуже розвинена індустрія розваг і відпочинку : тут багато дискотек, нічних клубів і барів.

Відео: Лісабон

Життя Лісабону – досліджуй, відчувай, розділяй…

18 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук