мотоекіпіровка - запорука безпеки
мотоекіпіровка - запорука безпеки

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Безпека їзди на мотоциклі і скутері залежить не лише від вашого досвіду і уважності, але і від правильно підібраної мотоекіпіровки. Якісна мотоекіпіровка вартість якої може бути абсолютно різною сьогодні представлена в щонайширшому асортименті. Вибираючи мотоекіпіровку, дуже важливо приділити увагу не лише вибору надійного шолома, зручних брюк і куртки, але і моторукавичкам.
Види моторукавичок
Всього виділяють 4 види моторукавичок :
  • літні рукавички;
  • рукавички середньої ваги;
  • зимові рукавички;
  • рукавички дощу.
Літні рукавички, як правило, виготовляються з тонкої шкіри, без підкладки і не можуть “похвалитися” водонепроникністю. Проте, незважаючи на це, вони дуже зручні в жарку погоду. Літні рукавички бувають з пальцями і без. Другий варіант значно комфортніше в літню пору року, але при частій їзді оригінальний загар вам забезпечений.
Рукавички середньої ваги – це щось середнє між літніми і зимовими рукавичками. Вони трохи щільніші за літніх, проте, їх часто надівають в літню пору року і навіть використовують як перегони. Цей вид моторукавичок припадає до смаку багатьом мотоциклістам, тим більше що їх існує декілька видів: з підкладкою і без. Також деякі моделі оснащуються специфічним захистом від стирання, що робить їх довговічнішими і зручнішими.
Зимові рукавички набагато товщі за рукавички середньої ваги, що дозволяє мотоциклістам зберігати руки в теплі навіть в дуже холодну погоду. Вибираючи зимові моторукавички, зверніть увагу на їх якість: вони мають бути водонепроникними, щоб захистити вас від снігу і дощу. Окрім цього рукавички повинні підходити вам за розміром і бути зручними, оскільки управляти мотоциклом в зимову пору року досить складно.
Четвертий вид моторукавичок – рукавички дощу виготовляють з тонких водонепроникних матеріалів і розраховані в основному для шкарпетки в літню пору року. Вартість таких рукавичок не висока, та і якість у більшості випадків залишає бажати кращого.
Особливості вибору моторукавичок
В першу чергу, визначите для себе, в яку погоду і в яку пору року ви плануєте використовувати рукавички. Виходячи з цього, ви можете розглядати літні, зимові рукавички або рукавички середньої ваги. Незалежно від виду вибираних рукавичок, пам’ятайте, що вони завжди мають бути зручними і саме вашого розміру, щоб уникнути незручностей при управлінні мотоциклом.
Якщо ви любите екстремальну їзду на мотоциклі, вибирайте рукавички з множиною додаткових накладок в місцях, найбільш схильних до травм під час падіння.
Ще один важливий критерій вибору моторукавичок – водостійкість. Щоб не купувати окремо рукавички для дощу, краще придбати водостійкі літні або зимові рукавички. Звичайно, їх вартість буде трохи вища, але бездоганна якість вас приємно здивує.
І пам’ятаєте, правильно вибрані моторукавички і уся мотоекіпіровка в цілому – запорука безпечної їзди на мотоциклі.

30 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук