набори в дитяче ліжко
набори в дитяче ліжко

Розмір оригіналу:   656x400
Тип: jpg   Дата:

Навіть найкраще дитяче ложе вимагає придбання додаткових аксесуарів: матрацика і постільної білизни, а також, за бажанням – бамперів, балдахінів та інших постільних елементів, які роблять дитячу спальню особливо затишною. Вони різні і вибір величезний, але матраци в ліжечко і постільна білизна одні з найбільш важливих.
Дитина безпосередньо контактує з постільною білизною, тому украй важливо з якого матеріалу вона полягає, якість шитва, наповнювачі. Все що призначене для новонародженого, має бути гіпоалергенним, тобто не викликати роздратування, по можливості мінімально впливати на дитячий організм. Матрац в ліжечко новонародженого, не менш значимий елемент. Від правильності підбору останнього, залежить розвиток хребта, положення дитини під час сну і зрештою – здоров’я і глибину відпочинку малечі.
Ортопедичні матраци практично усі робляться на кокосовій основі, але просто її наявність зовсім не визначає рівень матраца для ліжечка і тим більше його ортопедичні властивості. Як жорсткі, так і надмірно м’які, вони можуть завдати більше шкоди ніж користі. Купити матрац для ліжечка новонародженого завдання дуже відповідальне, що вимагає певних витрат часу на збір необхідної інформації.
Аналогічна ситуація і з дитячою постільною білизною. У люльки, на канапки, для класичних колисок на полозах і коліщатках, в манежі… Усе це ви можете придбати в інтернет-магазині, де є всілякі товари для новонароджених.
Після купівлі меблів, коли вже відомі її розміри, розгляньте матраци в ліжечко. У ідеалі вони мають бути в міру жорсткими, пружними і, бажано, виготовлені з натуральних матеріалів, що пропускають повітря. Подібні характеристики забезпечує кокосове волокно або, як варіант, гречане лушпиння. Існують змішані матраци, з додаванням поролону, латексу, каучуку. Така основа забезпечить не лише спокійний і здоровий сон, але і правильне формування хребта.
Наступним кроком треба купити постільне в ліжечко. Вибираючи дитячу постільну білизну, варто звернути увагу на натуральні тканини (бавовна, бязь), пофарбовані нешкідливими барвниками. Дитячий магазин ” Baby Shopper” представляє комплекти в ліжечко для новонароджених http://www.babyshopper.com.ua/cats/8.html найрізноманітніших забарвлень і комплектацій: як повні набори, що включають балдахін і захист на борти, так і окрему білизна: простирадла, набори “простирадл – наволочка – підковдра”. Ви обов’язково підберете те, що сподобається вам і підійде новонародженому малюкові!
І останній крок – ця “прикраса” спального місця. Ви можете придбати балдахіни і утримувачі для них, зручні приборники з кишеньками, м’яку і красиву охранку на боковини і інше, що зробить кімнату неповторною і по-справжньому дитячою.

2 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук