Пляж, що знаходиться на острові Закінф і іменований “Навагіо”, що в перекладі українською мовою означає “Корабельна Аварія”, був визнаний найбільш красивим не лише в Греції, але і на усій планеті. Він зачаровує туристів своєю надзвичайною красою і відокремленістю.
Варто відмітити, що якщо ви збираєтеся найближчим часом відправитися в Грецію, то ми радимо вам зупинитися в готелях Халкідікі. Пропоновані ними послуги мають чудове співвідношення ціни і якості. Детальнішу інформацію про них можна дізнатися на туристичному порталі Viasun. До того ж дістатися до цього пляжу з цих готелів досить легко і не займе багато часу.
Пляж на острові Закінф
Пляж на острові Закінф

Розмір оригіналу:   670x418
Тип: jpg   Дата:

У американській інтернет-газеті The Huffington Post вже пропонують своїм читачам відправиться у віртуальну подорож у бухту “кораблів-примар“, поглянувши на приголомшливі фотографії, які підкреслюють неповторну красу пляжу, розташованого в цій бухті. Автор статті повідомляє, що вже по фотографіях можна побачити, що перед нами, дійсно, найкрасивіший пляж планети Земля.
До цього тихого і відокремленого пляжу можна дістатися лише на кораблі або човні. Відстань від Закінтоса (столиці острова) до пляжу долається за півгодини. В розпал сезону тут можна зустріти багато туристів. Проте ви завжди зможете виявити спокійні куточки без великої кількості людей.
До речі, іноді це місце називають Бухтою Контрабандистів. Річ у тому, що тут знаходиться контрабандистський корабель, який рятуючись від влади сів на мілину. Тепер він є своєрідною пам’яткою бухти.

9 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук