Середземноморське узбережжя має в розпорядженні приголомшливі пляжі. Публікація англійської газети The Daily Mail, присвячена наймальовничішим пляжам Середземномор’я, представляє 10 кращих пляжів, три з яких – грецькі. Йдеться про пляжі Егремні, Лєфкада (1-е місце), Навагіо, Закінф (3 місце) і Елафоніссі, Кріт (4 місце).
Егремні, Лєфкада
Розташований на південно-західному узбережжі острова, пляж Егремні став одним з найпопулярніших напрямів, незважаючи на його видалене розташування. Дорога, що веде до пляжу, була закрита багато років тому, і єдиний спосіб, щоб дістатися до пляжу, – спуститися по 347 сходинкам з висоти 150 м.
пляж Егремні, Лєфкада
пляж Егремні, Лєфкада

Розмір оригіналу:   670x435
Тип: jpg   Дата:

Важко повірити, – пишеться в публікації, що жоден фільтр Instagram не був задіяний, щоб передати цю неймовірну картину, але це дійсно так: бірюзова вода насправді засліплює своїм неймовірним кольором.
Навагіо, Закінф
Пляж на острові Закінф доступний тільки по морю, на кораблі. The Daily Mail часто називає це місце як “затока” контрабандистів, тому що пляж дістав свою назву (Корабельна “аварія”) в 1983 році, коли корабель “Панайотіс”, що перевозить контрабандні сигарети, потерпів там корабельну аварію. Піщана смуга оточена високими скелями і, окрім купання в морі, любителям адреналіну пропонується банджи джампінг і інші екстремальні види спорту.
пляж Навагіо на острові Закінф
пляж Навагіо на острові Закінф

Розмір оригіналу:   670x435
Тип: jpg   Дата:

Елафоніссі, Кріт
Елафоніссі – це невеликий острівець, оточений білим піском і відокремлений від землі невеликим озером глибиною в один метр. Вважається одним з найкрасивіших в Греції завдяки білосніжному піску, кристально чистим водам і черепашкам, що надають Морил тонкого відтінку срібла.
Елафоніссі, Кріт
Елафоніссі, Кріт

Розмір оригіналу:   670x435
Тип: jpg   Дата:

У топ-10 британської газети потрапили також: Cala Mitjaneta (о.Менорка, Іспанія), Monterosso Beach (Італія), Himara Beach (Албанія), Spiaggia Rosa (о.Сардинія, Італія), Baska Voda Beach (Хорватія), Turquoise Coast (Туреччина) і Cabo de Gata (Італія).

29 червня 2015

Автор:

Три грецькі пляжі в топ-10 кращих пляжів Середземномор’я Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук