Королівський національний парк Чітван (Chitwan, "Ліс леопардів") – національний парк в Непалі, об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, знаходиться в 200 км від Катманду. До 1973 року парк був улюбленим місцем полювання непальських королів, поки його не проголосили зоною, що охороняється, першим з національних парків Непалу. Парк є одним з небагатьох місць у світі, де за дикими тваринами можна спостерігати в їх природному місці існування.

екскурсія по національному парку Чітван
екскурсія по національному парку Чітван

Розмір оригіналу:   1599x921
Тип: jpg   Дата:

У парку велика кількість мальовничих річок і невеликих озер. Клімат рівнинний, м'який і теплий. Парк відкритий для відвідування туристів. Ті, що приїжджають живуть тут як правило в невеликих бунгало-хатинах або будиночках. Екскурсії по парку здійснюються на слонах або на джипах. Також, окрім сафарі по джунглях на слонах, тут можна відправитися в автомобільні сафарі, рафтинг і запливи на каное. Основний туристичний центр в околицях парку – селище Саураха (тут працює інтернет, є стаціонарний і мобільний телефонний зв'язок).

Триденні або тижневі тури в Чітван пропонує будь-яке агентство в Покхарі або Катманду.

носороги в національному парк Чітван
носороги в національному парк Чітван

Розмір оригіналу:   1599x1045
Тип: jpg   Дата:

Місцеві мешканці: однорогі носороги (близько 500), ведмеді-губачи, леопарди, дикі кабани, прісноводі дельфіни, крокодили, більше 350 видів птахів і королівський бенгальський тигр (близько 80). Треба бути дуже невдачливим, щоб не зустріти нікого з них.

Краще всього знайомитися з життям джунглів у національному парку Чітван зі спини слона, причому чим смердючишим виявиться слон, тим вдаліше відбудеться ваша прогулянка: його запах перебиває запах людини, і тварини без побоювання продовжують займатися своїми справами.

Відео: національний парк Чітван

15 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук