Розмір оригіналу:   300x180
Тип: jpg   Дата:

Тепер в додатку Гугл карти (Google Maps) можна побачити круговий огляд основних вулиць і пам’яток Королівства Бутан. Огляд включає в себе види найвідомішого і найкрасивішого храму – Пнакх Дзонг, головні вулиці столиці Бутана – Тімпху, основні місця міст Паро і Тронгса. Так само в програмі можна буде подивитися Бутанский Національний Музей і панорами швидкісних шосе.
Бутан являється 63 по рахунку країною, яка погодилося кооперувати з компанією Google з питаннь розміщення панорамних знімків. Це є хорошою можливістю ознайомитися з країною для тих, хто хоче, але не може відвідати Бутан, а також для тих, хто збирається поїхати у Бутан, але хоче детальніше ознайомитися з місцями. Власники об’єктів туристичної інфраструктури теж зацікавлені даним співробітництвом, відтепер вони зможуть розміщувати серед основних знімків панорамні фотографії свого готелю, ресторану або магазину.
Менеджер продукції Google – Дівон Лан сказав в інтерв’ю журналу The Wall Street Journal : “Натовп місцевих жителів завжди оточує машину, що робить зйомки на вулицях міста, серед них багато людей, які ніколи не чули про проект Google Maps, але дуже хочуть побачити фотографії рідних місць в інтернеті”.

26 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук