газовий котел Ferroli
газовий котел Ferroli

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Осінь асоціюється з жовтим листям, теплими пальтами і підвищеним попитом на опалювальне устаткування. На ринку можна знайти безліч пропозицій котлів, працюючих на електриці, твердому паливі і газі. Багато фірм, ще більше моделей, і усі вони відрізняються дизайном і технічними характеристиками устаткування, що представляється. Як же не загубитися в цьому різноманітті? Спробуємо розібратися, в цьому питанні.
Як би ми не намагалися замінити газ, все ж він доки залишається найоптимальнішим паливом для обігріву приміщень в зимовий період. Газовий котел має ряд переваг перед своїми конкурентами. Серед них такі характеристики, як:
  • економічність (працює на недорогому паливі);
  • ефективність (ККД близько 90%);
  • зручність в експлуатації.
Найбільшу популярність отримали котли виробництва Китаю, Південної Кореї, Італії. Хороші характеристики має газовий котел ферролі і ціна на нього знаходиться в середньому діапазоні. Вона відповідає його високій якості. Адже котел відноситься до високотехнологічних автоматизованих приладів. Таке устаткування безпечне, воно може працювати в складних умовах.
Італійські термоблоки компанії “Ферролі” бувають одно- і двоконтурні. Моделі відрізняються дизайном і потужністю. Одноконтурні моделі котлів служать для опалювання будинків і квартир. Це єдина функція цього устаткування. Двоконтурні котли окрім цього підігрівають ще і воду.
Треба вибирати конструкції, невибагливі у відході. Природно, вони мають бути безпечними. У котлах “Фероллі” є електророзжиг і цифрова система управління. Подача газу в таких пристроях повністю автоматизована. Продукти горіння виводяться в результаті роботи природної тяги, що створюється димарем.
При подачі паливо змішується з повітрям. Котли цього бренду оснащуються керамічними пальниками. Така конструкція дозволяє понизити рівень викиду продуктів згорання в атмосферу і підвищити ККД пристрої.
Якщо ви шукайте безпечний і надійний котел, то “Ферролі” – відмінний вибір. У нього високий запас міцності, він не підведе вас в самий непідходящий момент і вірою і правдою служитиме вам довгі роки.
Газові котли Ferroli можна купити в інтернет-магазині. Менеджери допоможуть вибрати вам модель згідно з вашими вимогами. Ціна може здатися досить високою. Але хороші речі не можуть коштувати дешево. Ви ж не хочете щорічно міняти котел? Тоді купуйте якість від Ferroli. Воно того коштує.

30 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук