переклади в сфері туризму
переклади в сфері туризму

Розмір оригіналу:   300x225
Тип: jpg   Дата:

Важко недооцінити значущість перекладів в області туризму. Це може бути як вербальний переклад екскурсовода або гіда, так і рукописний переклад різних туристичних брошур або путівників, і навіть цілих порталів туристичних агентств.
Туризм займає не останнє місце у сфері економіки багатьох країн. Для багатьох держав основний приплив грошей до бюджету держави здійснюється за рахунок надання туристичних послуг. Саме тому багато державних програм направлені на розвиток туристичної сфери і якості надання послуг. Так, наприклад, в Греції існує державна програма, завдяки якій турфірми отримують грошову дотацію за переклад своїх сайтів різними мовами і для створення мультимовного сайту свого агентства.
Важливим аспектом здійснення перекладів у сфері туризму є національні і культурні особливості окремих регіонів країни. Тому для великих туристичних фірм величезне значення має компетентність перекладів. Для того, щоб виконати переклад сайтів вони притягають справжніх професіоналів своєї справи, які не лише можуть виконати звичайний переклад, але і надають публіці цікавий матеріал, який примушує туристів скористатися послугами саме цієї туристичної фірми.
Відчутно активувався ринок освітніх послуг для області туризму. Багато туристичних фірм для своїх клієнтів почали випускати короткометражні фільми, які можуть освітити туристичну привабливість тієї або іншої подорожі. Багато які з цих роликів виконані на основних мовах світу таких, як: англійська, німецька, французька, іспанська, російська, португальська і арабська. Зокрема, у Великобританії широкий розголос отримало відео під назвою “Звуки Великобританії“. Спочатку це відео було створене групкою студентів, які опановували навички спеціальності “менеджер туризму”. У відеоролику вони зібрали основні пам’ятки країни і підкріпили їх характерними для цих місць звуками. Всі ж пояснення подані у вигляді субтитрів, які вони також переклали на декілька мов. Відео було викладене на youtube і завоювало серця багатьох глядачів. Також цим відео зацікавилося найбільше туристичне агентство Expedia, яке запросило молодих людей у свою команду і профінансувало зйомку нових відеороликів під їх початком. На даний момент вже випущена шоста серія ролика, яка доступна більш ніж на 25 мовах.

18 вересня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук