Упродовж багатьох тисячоліть жінки використовують у своєму арсеналі духи і ароматизовані засоби. Про існування духів можна дізнатися навіть із староєгипетських настінних малюнків. Духами активно користувалися і за часів древньої Греції і Римської імперії. У сьогодення неможливо представити життя жінки без духів і парфюмерії.
розливна парфюмерія
розливна парфюмерія

Розмір оригіналу:   670x466
Тип: jpg   Дата:

Зараз духмяный і притягуючий ароматний запах можна назвати візитною картою практично будь-якої жінки. Проте в сьогодення “зльоту” цін не усі представниці прекрасної статі здатні купити брендові, а значить недешеві духи. Саме з цієї причини наливна парфюмерія набирає усі великі оберти і набуває наростаючої популярності. Величезний вибір ароматів серед безлічі засобів, що надаються, здатний догодити будь-якому смаку і дати можливість підібрати найкращий варіант виходячи зі своїх переваг. Доступний діапазон цін надає шанс утілювати в життя цікаві і різноманітні образи, аж до підбору духів під свій настрій або нову сукню. Творити дива перевтілення з такою парфюмерією досить просто і цікаво, піднімаючи при цьому настрій, як собі, так і що оточує.
Чималу роль в цій парфюмерії займає упаковка. Флакони, які випускаються для розливних духів, дивують свідомість своєю величезною різноманітністю. Кольорові скляні флакони, пластикові атомайзери, виконані під класику металеві флакони і флакони з прозорого скла – напевно, що навіть найвимогливіші клієнти зможуть вибрати відповідний варіант. Усі частини дизайнерської композиції сумлінно підігнані один до одного і старанно продумані. А якість матеріалів, з яких виконані флакони для духів що надаються компанією “Joli Parfum”, не дадуть засумніватися в їх надійності і міцності. Надійні кришечки з хромованих металів і алюмінію не дозволять флакону розбитися при падінні, а пульверизатор, виконаний високоякісної пластмаси, служитиме вам справно довгі роки.
Флакони для духів робляться різною місткістю, але більшість з них вміщує від 5 до 100 мл розливної парфюмерії. Зараз найбільш актуальні атомайзеры, які завоювали свій авторитет практичністю і зручністю в застосуванні. Малих розмірів флакон спокійно поміщається в жіночій сумці або косметичці, а його симпатична форма напевно придивиться вашим знайомим.

29 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук