клуб англійської мови
клуб англійської мови

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Розмовний клуб англійської мови – це хороша можливість набути навичок розмовної мови. Для тих хто знає, але не говорить і для усіх інших. Здолати мовний бар’єр і свій страх допоможе вам невимушена атмосфера за загальним столом. Легкі теми для обговорення, ненав’язливе спілкування і багато чого іншого.
Клуб англійської мови smile-school – це не просто можливість отримати відмінне знання англійської мови. Ви зможете дізнатися багато нового про країни, в яких вона є державною. Детальні дані про культуру, історію, традиції, звичаї і кухню не лише розширять ваш кругозір, але і нададуть допомогу при виборі місця для подорожей. І навіть, якщо ви пройшли навчання англійської мови в нашому клубі на самому початковому рівні, ви  зможете легко орієнтуватися в англомовній країні, спілкуватися, ставити необхідні питання, самостійно просити про надання якої-небудь послуги.
Комплексні розвиваючі заняття проходять в неформальному спілкуванні цікаво і ефективно. Вони не викликають труднощів у людей навіть з мінімальним знанням іноземної мови і підходять представникам будь-якої вікової групи. Тому ви швидко освоїтеся в клубі smile-school  і зможете отримувати велику кількість позитивних емоцій від перебування в дружній сім’ї!
Відвідування клубу іноземних мов smile-school  - це не лише можливість навчитися говорити по-англійськи на хорошому рівні, але і якісно збільшити свій словарний запас. Ви зможете без зусиль читати англійською мовою. Також ви познайомитеся з правилами англійської мови, що забезпечить письменність при письмі і дасть можливість читати класичні твори в оригіналах. Наші кваліфіковані фахівці запропонують вам для цього зручні посібники, які ви також зможете вивчити і удома.
Клуб англійської мови дасть вам можливість легко і швидко освоїти англійську мову, яка обов’язково згодиться вам в побудові успішної кар’єри, подорожах і для розширення кругозору. Відвідуючи клуб іноземних мов, ви легко дізнаєтеся багато цікавого, знайдете нових знайомих і просто приємно проведете час!
Розмовний клуб англійської мови smile-school  в Києві  – це:
  • Навчання розмовній англійській мові у кваліфікованих викладачів!
  • Індивідуальні заняття по англійській мові  для кожного, у тому числі онлайн-навчання іноземній мові .
  • Заняття в невеликих групах і в міні-групах в затишній атмосфері клубу.
  • Корпоративне навчання.
Клуб smile-school  пропонує повне занурення в природне середовище іноземної мови разом з носіями мови.

8 червня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук