Рюкзак для водного туризму
Рюкзак для водного туризму

Розмір оригіналу:   300x225
Тип: jpg   Дата:

Якщо ви вирішили зайнятися активним відпочинком з настанням теплої пори року, тоді вам слід визначитися, як саме ви збираєтеся провести своє дозвілля. Вибираючи будь-який з напрямів туризму, слід чітко розуміти, що в кожному з них є своя специфіка і, звичайно ж, спеціальна екіпіровка. Але якщо ви не шукайте легких шляхів те саме водний туризм для вас. Що може бути прекрасніше за швидкісний спуск по гірській річці або спокійну переправу по широкій водній гладіні. Але не варто спокушатися, адже техніку безпеки ще ніхто не відміняв, а перевалочні зупинки доведеться здійснювати у будь-якому випадку, так що слід не лише узяти весла, але і, звичайно ж, усе найнеобхідніше як для зупинок, так і для збереження цього найнеобхіднішого.
У такому разі для вас незамінним помічником стане рюкзак, в нього не лише можна утрамбувати потрібні продукти і речі, але і також плавзасіб на якому ваша подорож і буде здійснено. Іноді деякі рюкзаки для водного туризму і є самим плавзасобом. Тоді все ще більше спрощується, спочатку ви несете транспорт, а потім навпаки. У такому разі рюкзаки-байдарки, зроблені у вигляді великої сумки приблизно на 130 літрів, без кишень і замків, з великими потовщеними ручками для зручного транспортування. Якщо ви переносите в такій сумці речі і продукти, варто пам’ятати про те, що таку річ дуже легко пошкодити гострим предметом, а значить саме упаковці вантажу варто приділити більше уваги.
Оскільки такий рюкзак і є плавзасобом, отже, вам припаде усі необхідні речі з нього витягнути. Для збереження і непромокальності рекомендується покласти їх невеликими купками в спеціальні гідропакети, і розкласти на дні байдарки, створюючи, таким чином, більше місця для екіпажа. Ні в якому разі гострі предмети не повинні лежати відкрито, адже вони в самий непідходящий момент можуть проткнути байдарку і таким чином подорож закінчиться досить неприємно. Спеціально для цього такі рюкзаки-сумки обладнані виключно гладкими карабінами і замками.
Такі сумки зроблені з дуже якісного і дорогого матеріалу, отже, і ціна такого рюкзака буде набагато вища за будь-кого іншого туристичного. При цьому такі рюкзаки рідкість, можливо, вам припаде заздалегідь їх замовляти. Але при цьому ви отримаєте не лише відмінний засіб для транспортування, але і прекрасний транспорт, зроблений спеціально для водного туризму.

30 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук