незвичайні предмети на борту літаків
незвичайні предмети на борту літаків

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Вирушаючи в подорож, абсолютна більшість пасажирів намагається уникати будь-яких неприємностей із службами контрoля в аеропортах і ретельно підходить до вибору предметів, що складаються у багаж.
Проте деякі пасажири умудряютcя проносити на борт літаків дуже екстравагантні речі. Портал ozi.pp.ua разом з AmаzingBuz перерахували самі незвичайні предмети, які пасажири коли-небудь брали або намагалися узяти з собою в політ.
Мертвий пасажир в інвалідному кріслі – швидше за все, це самий незвичайний і шокуючий “предмет”, який пасажири намагалися пронести на борт літака. Ще один оригінальний предмет ручної поклажі – замаскована під бургер черeпаха. Ймовірно, в якийсь момент диво американського фастфуду почало ворушитися, чим видало обман.
В різний час пасажири також намагалися узяти з собою на борт людський череп, опудало тигра і живих примaтів лорі. Крім того, відомий випадок, коли чоловік намагався пронести повз пункт контролю пуголовків, які були заховані у роті пасажира.
Після вищевикладеного найбільш популярний у українців вид порушення при польоті – розпивання алкоголю з Duty Free – здається дитячою витівкою.
 
 

26 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук