У Італії маса курортів для любителів гірських лиж. Зимою гірські схили Італійських Альп щедро усипані сніговим сріблом: снігові замети такої висоти, що людина в них може загубитися. Самий час познайомитися з курортами Сестрієр і Курмайор. Їх дуже люблять прибічники сноуборду і гірських лиж.
Зимові курорти Італії. Курмайор
Зимові курорти Італії. Курмайор

Розмір оригіналу:   640x400
Тип: jpg   Дата:

У передгір’ї Монблану, в долині Аоста розташований один з найстаріших курортів цих місць Курмайор. Тут знайдуть собі траси усі: як профі, так і новачки. У 100 кілометровій зоні катання багато трас високого рівня складнощей, з яких відкриваються незабутні гірські види. У школі La Scuola di Sci Monte Bianco новачків навчать катанню на гірських лижах досвідчені інструктора. У штаті учбового закладу їх 150 чоловік. Професіоналам в цьому спортивному напрямі будуть цікаві незаймані снігові траси високогір’їв курорту – Арп і Дзігу. Лижникам, що побували на цих трасах, видається ski-pass на термін більше трьох днів. З таким пропуском можна безкоштовно покататися на будь-якому курорті в долині Аоста.
Коли підйомники закриваються, можна знайти і інші розваги. Відвідаєте храм Святого Панталеоне. Його пам’яткою є дзвіниця часів середньовіччя. У приміщенні Асоціації гідів є цікавий музей. Ще можна подивитися вежу Малюкін, яка залишилася від старовинного замку. Якщо вам цього мало, то безкоштовним автобусом вирушайте в Ла Саль, Моржі, Ла Туіль і Пре-Сан-Дід’є. Це зовсім не далеко.
У п’яти кілометрах від Курмайора розташований Пре-Сан-Дід’є, в якому побувайте в чудовому SPA-центрі. Всього за 35-45 євро ви цілий день можете плескатися у відкритому басейні, заповненому термальною водою. Вашій увазі 40 різних саун, ванн, лазень і кімнат відпочинку, а також фітокабінет, де можна поласувати йогуртами, фруктами і чаєм з трав. І звичайно, без чудового виду на Монблан не обійдеться.
Зимові курорти Італії. Сестрієр
Зимові курорти Італії. Сестрієр

Розмір оригіналу:   640x400
Тип: jpg   Дата:

Другий курорт – Сестрієр. Він вважається головним курортом у Віа Латтеа. Популярність до нього прийшла в 2006 році, коли в Туріні проходили Олімпійські ігри. Нині в Олімпійському селищи вам запропонують зайняти номер, в якому колись зупинявся який-небудь чемпіон. Тут для сноубордистів створені спеціальні парки, а туристам-романтикам і дітям припаде до душі каток, який працює щодня. Враження доповнюють кристально-чисте гірське повітря і величні гірські вершини Італійських Альп.

15 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук