на дискусії про туризм
на дискусії про туризм

Розмір оригіналу:   300x220
Тип: jpg   Дата:

На більш ніж 6% збільшилася кількість іноземних громадян, що відвідали Болгарію цього року, повідомив замміністра економіки по туризму Болгарії Бранимир Ботев на дискусії “Туризм. Національні цілі і пріоритети”.
Проте він підкреслив, що не знає з якою саме метою вони відвідували Болгарію – туризм, бізнес або приїжджали у гості. Ботев у черговий раз завірив, що в цей настільки поганий, відносно метеорологічних умов, рік до кінця грудня показники туристичного сезону будуть позитивні.
13.6% ВВП Болгарії приносить саме туризм, стало ясно із слів Ботева. Він відмітив, що за останніми даними цього року від туризму до бюджету поступило 3.2 млрд. євро, а індиректно прибутки країни від туризму перевищили 5 млрд. євро.
“Відношення держави до туризму має бути, як до національної збірної Болгарії. Туризм належить усім, тому що лише за допомогою туризму ми можемо показати те, що цій прекрасній країні дали Панів і природу”,- заявив Ботев і визначив ці слова як заклик до усіх політиків і керівників.
“Туризм є візитною карткою Болгарії. Ця візитна картка підтримує наше національне самопочуття, яке зараз у величезному дефіциті”,- відмітила головний редактор газети “Стандарт” Славка Бозукова. З представлених їй даних стало ясно, що безпосередньо в туристичному секторі Болгарії працює 250 000 чоловік і побічно ще 200 000, що складає одну четвертую усього працюючого населення країни. “Багато років підряд туризм Болгарії – є небажаною дитиною країни. Він розкиданий десь між економікою і енергетикою. Туризму завжди бракує засобів і менеджерів”,- заявила Бозукова.
Вона перерахувала і декілька пріоритетів, які пропонуються для обговорення сьогодні, – цілорічний туризм, створення Міністерства туризму, забезпечення доступу до туристичних об’єктів, розвиток спеціалізованих видів туризму, а також реклама туризму за кордоном.

30 вересня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук