Міністерство туризму Болгарії працює над створенням електронної послуги з категоризації і перекатегоризации туристичних об'єктів. Йдеться про основні послуги – категоризація місць розміщення і закладів харчування, СПА, бальнео- і вельнес-центрів, як і реєстрація туроператорів і туристичних агентств.

електронна категоризація туристичних місць
електронна категоризація туристичних місць

Розмір оригіналу:   829x466
Тип: jpg   Дата:

Електронні послуги додатково понизять адміністративний тиск на бізнес і громадян, заявила міністр туризму Николина Ангелкова у Велинграде на зустрічі з представниками місцевої влади і туристичного сектора регіону.

Вона нагадала, що міністерство вже створило 8 культурно-історичних дестинаций і спільно з Міністерством землеробства розробило 12 винно-кулінарних дестинаций.

Вона повідомила, що зі змінами до Закону про туризм має відбутися введення добровільного етикету якості в секторі. Міністр доповнила, що відомство працює і над створенням Єдиної системи туристичної інформації, яка в реальному часі зв'яже реєстри Міністерства туризму з МВС, НАП і муніципалітетами. Через 6 місяців ми зможемо показати демонстраційну версію системи, повідомила Николина Ангелкова.

5 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук