Археологічне управління Індії (входить до складу міністерства культури країни) підвищило вартість відвідування знаменитого мавзолею Тадж-Махал в Агрі для іноземних туристів на 10%, говорится в поширеному повідомленні індійського мінкультури.

мавзолей Тадж-Махал в Індії
мавзолей Тадж-Махал в Індії

Розмір оригіналу:   1008x590
Тип: jpg   Дата:

Згідно з документом, тепер, щоб насолодитися видом "перлини Індії" зсередини, більшості іноземців доведеться залишити на вході 1100 рупій (близько 16 доларів). Ціна за відвідування Тадж-Махала для індійців також зросла, хоч і не так істотно, і тепер складає 50 рупій (менше долара).

Громадяни країн-членів Асоціації регіональної співпраці Південної Азії, як і раніше, платитимуть за квиток наполовину менше інших іноземців – вартість для них складе 540 рупій (майже 8 доларів).

Мавзолей Тадж-Махал був побудований в середині XVII століття за наказом правителя Імперії Великих Моголів Шах-Джахана на честь його дружини Мумтаз, яка померла при пологах. Тадж-Махал загальновизнано є "візитною карткою" Індії і найвідомішим пам'ятником цієї південноазіатської країни, також Тадж-Махал відноситься до пам’ятників які виграли в міжнародному конкурсі “Нові сім чудес світу“, проведеному компанією New Open World Corporation.

30 липня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук