сезон велосипедних турів
сезон велосипедних турів

Розмір оригіналу:   1333x750
Тип: jpg   Дата:

У іспанському автономному співтоваристві Арагон були розроблені цікаві велосипедні програми Rutas Aramón Bike. Щорічно вони модернізуються, учасникам пропонуються нові велосипедні тури і оновлена інфраструктура.
Сезон-2014 починається з нових спортивно-туристичних пропозицій. Це вдосконалені тури Turbón Touren і Pirinés Epic Trial, які дозволяють перетнути живописну територію арагонських Піренеїв на гірському велосипеді і побувати в недоступних для масових туристів місцях.
Упродовж усього шляху створена необхідна інфраструктура: велосипедні стоянки, комфортабельні готелі і спа-центри, трансфери, туристичні пункти і інформаційні стенди. Маршрути розділені на декілька етапів, щоб велосипедисти з різним рівнем підготовки мали можливість вибирали те, що їм найбільш підходить.
Окремі інфопункти створені для інших турів, таких як Tena Extrem по долині Тена (Valle de Tena), і масштабних трекінгів Montsec, Giro de Isábena і el Gran Tour de La Ribagorza. Під час поїздки на велосипеді можна скористатися спеціальними ящиками, в яких закладені потрібні велосипедистові речі, опис трас і карти місцевості.

9 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук