Смартфон Samsung A10 – пристрій, що служить не лише для дзвінків і веб-серфінгу. Багатьом він замінює електронну книгу, камеру, фотоальбом, аудіо- і відеоплеєр. Недивно, що при інтенсивному використанні прилад швидко втрачає вид, покриваючись потертостями або подряпинами, а може і зовсім розбитися, ненароком вислизнувши з долоні.

Не хочете регулярно звертатися в сервіс з проханням поміняти тріснутий дисплей або поставити новий корпус? Хороший спосіб продовжити життя смартфону Samsung A10  - придбати захисний чохол. Виглядати такий аксесуар може абсолютно по-різному. Наприклад, нещодавно в Німеччині був запатентований чохол з вісьмома пружинячими ніжками, які висуваються з усіх боків під час падіння смартфону. Новинка доки не поступила в масове виробництво (та і чи поступить – невідомо), але і без неї асортимент захисних чохлів більш ніж різноманітний. До речі забігаючи наперед хочу відмітити, що коли для мого сина був потрібний чохол для Samsung A10, то знайшов я дешевий та якісний чохол в магазині xiaomi-buy, якщо вам теж потрібний чохол на дану модель можете перейти по посиланню https://xiaomi-buy.com.ua/samsung/a10/.

Чохол-накладка для Samsung A10
Чохол-накладка для Samsung A10

Розмір оригіналу:   3082x1849
Тип: jpg   Дата:

Види і особливості чохлів для Samsung A10

Існує декілька способів класифікації захисних чохлів Samsung A10:

  • Чохли для моделі Samsung A10. Такі аксесуари ідеально відповідають розмірам мобільного пристрою, ззаду і на боках у них зазвичай є вирізи для камери, ліхтарика, кнопок управління, спереду може бути віконце для годинника і тому подібне.
  • Універсальні чохли призначені для будь-яких смартфонів з певною діагоналлю екрану. Як правило, вони коштують дешевше, ніж сумісні з конкретними моделями аксесуари, проте можуть не зовсім співпадати по розмірах, не мати вирізів під функціональні клавіші (чи, навпаки, мати занадто великі вирізи, що відкривають частину корпусу).

Якщо є можливість, бажано вибирати модель конкретно для вашого смартфону: знайти чохол до апаратів більшості відомих виробників не представляє праці. Купувати універсальний чохол має сенс, коли у вас смартфон бренду, до якого складно знайти сумісний аксесуар.

По варіантах виконання чохли для Samsung A10 діляться на:

  • бампери;
  • захисні кришки (накладки);
  • футляри;
  • гаманці;
  • кобури;
  • книжки.

Бампер – найпростіший вид чохла. Він є рамкою, що захищає верх, низ і бічні частини смартфону Samsung A10. Товщина бампера звичайна трохи більше товщини апарат : краї, що виступають на декілька міліметрів, рятують дисплей або задню стінку від подряпин, коли мобільний пристрій лежить на столі, і навіть можуть захистити від сколов при падінні. Незважаючи на невитіювату конструкцію, бампери досить популярні. Зазвичай їх вибирають ті, хто цінує дизайн свого смартфону і не хоче ховати його від себе і оточення.

Захисною кришкою або накладкою називають бампер із задньою стінкою. Такий чохол закриває апарат з усіх боків, окрім лицьової – доступ до дисплея залишається вільним, тому можна швидко розблоковувати смартфон або відповісти на дзвінок. Для багатьох покупців накладка для Samsung A10 – це спосіб не лише захистити, але і прикрасити апарат: часто аксесуари цього типу мають яскраві забарвлення, декоровані оригінальними візерунками, малюнками, фотографіями, стразами.

Бампери і кришки легкі і компактні, вони практично не позначаються на вазі і габаритах смартфону Samsung A10. Головний недолік таких чохлів – поганий захист дисплея, адже саме він найчастіше страждає від подряпин. Якщо екран вашого апарату не прикриває загартоване скло Gorilla Glass останніх поколінь або його аналоги, на додаток до бампера або кришки може знадобитися ще один аксесуар: захисна плівка або скло, що клеяться прямо на екран мобільника. Іноді придбати їх можна прямо в комплекті з чохлом.

Окрім прозорих плівок для дисплея, є і наклейки для корпусу. Їх роблять з поліуретану або вінілу, часто декорують малюнками або фото. Такі аксесуари прикрашають апарат і захищають його від бруду, але у разі удару вони практично даремні.

Футляр – компактна кишенька, в яку кладуть смартфон. Він закриває апарат Samsung A10 з усіх боків і забезпечує хороший захист навіть у разі падінь, проте має істотний недолік. Щоб вийняти смартфон з такого чохла, треба потягнути за спеціальний хлястик, а це займає деякий час – ви не зможете швидко відповісти на вхідний дзвінок, прочитати повідомлення або поглянути на повідомлення. У деяких футлярів є додаткова відкидна кришка з відділеннями для карток.

Гаманець – зручніший різновид футляра. Такий чохол застібається на блискавку, тому швидко дістати з нього смартфон теж не вийде. Проте у багатьох гаманців є свої плюси: віконце, через яке видно частину дисплея (можна подивитися час або побачити, хто дзвонить) і ремінець для перенесення чохла на зап'ястку. Усередині деяких аксесуарів передбачені кишеньки, куди можна покласти візитку, банківську або дисконтну карту, згорнуту грошову купюру.

Ще один вид суцільного чохла – кобура. Вона є сумочкою, що кріпиться на пояс, яка застібається на кнопку або магнітний клапан. Смартфон Samsung A10 в кобуру укладають горизонтально. Як і у інших аксесуарів, у такого чохла є і плюси, і мінуси. З одного боку, вам не потрібно носити апарат в кишені або в руках. З іншої – щоб скористатися смартфоном, його треба кожного разу виймати з кобури, що не завжди зручно (наприклад, в транспорті). Та і нахилятися з такою поясною сумкою теж буде не занадто комфортне.

Книжка поєднує в собі переваги описаних вище моделей. Вона надійна, як усі закриті чохли, і зручна, як кришки і бампери. Для доступу до екрану треба лише відкинути убік передню частину книжки, що займає не більше секунди. Щоб такий чохол випадково не розкрився в сумці, краще вибрати модель, що застібається на ремінець з кнопкою або магнітом.

У багатьох книжок згори в передній частині є віконце, крізь яке можна подивитися час або повідомлення на дисплеї. Іноді виріз є і знизу – він дозволяє відхилити виклик або відповісти на дзвінок і розмовляти, не відкриваючи чохол. Крім того, ззаду у таких аксесуарів передбачені віконця для камери і ліхтарика, а усередині можуть розташовуватися кишеньки для карт і візиток. Деякі книжки складаються у формі підставки – це зручно, якщо ви часто дивитеся кінофільми на екрані смартфону Samsung A10.

11 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук