криза туризму Болгарії
криза туризму Болгарії

Розмір оригіналу:   829x466
Тип: jpg   Дата:

Йде один прекрасний рік, тому що це рік, в який ціни в готелях на болгарському узбережжі понижені вже в серпні, туристів стало менше, обслуговування покращало – тобто сьогодні ми створюємо задоволених клієнтів. Ця криза піде на користь і наступного року туристів на морських курортах Болгарії буде більше, заявив в ефірі БНТ Румен Драганов, голова Інституту аналізу і оцінки туризму.

"Так, на узбережжі є місця з серйозним спадом. До кінця червня на болгарських курортах відпочило на 91 тис. туристів більше. На морі кількість туристів скоротилася. Чому? Тому що цьому передували три успішні сезони, з серйозним зростанням, натовпом туристів, без якого-небудь обслуговування, що створювало невдоволених туристів. Що означає скорочення кількості туристів на 15-18%. Тільки у Бургасскій області в липні відпочило на 55 000 туристів менше, а у Варненській – на 43 000.

Це люди, які відпочивали у Болгарії, бачили готелі і вирішили більше не приїжджати. Ми створили невдоволених туристів", – пояснив Драганов, уточнивши, що в професійно працюючих готелях, що співпрацюють з іноземними туроператорами, заповнювана зараз складає 105-108%.

Він вважає, що дрібні готелі вже давно повинні злитися. Драганов сподівається, що тепер прийшло час їм укрупнитися. "І це прекрасно, що після цього сезону з'являться підприємці, які думатимуть інтенсивно і створювати конкурентоздатний продукт", – заявив Драганов, підкресливши, що скорочення кількості туристів у Болгарії повинне навчити місцевих підприємців як робити бізнес.

14 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук