Саме неповторне місце усієї земної кулі – архіпелаг Фіджі. Складається з 330 еруптивних і яскраво-червоних островів і розміщений в спекотливої південно-західної долі Тихого океану між Австралією і Новітньою Зеландією.

архіпелаг Фіджі
архіпелаг Фіджі

Розмір оригіналу:   1096x880
Тип: jpg   Дата:

Життєдіяльність країни сконцентрована в найбільш великих острівцях – Віті Леву і Вануа-Леву, інші великі острови – Тавеуні, Нгау, Кандаву і Коро. Більше розкручений острівний уряд Океанії в туристичному взаємовідношенні і нібито умисне розгорнутий заради бездоганної розваги прекрасне місце.

Повітря в острівцях тропічне, морехідне. У момент з травня до листопада температура коливається з 28 по 32°С. З грудня місяця до квітня температура духу трохи більше, проте зараз тут сезон злив.

Столиця держави Фіджі і єдиний з найкращих тихоокеанських портів – град Сува, де розміщені дуже багато красивих торгових центрів, неповторних ресторанів, захоплюючих пам'яток прогресивної і колоніальної архітектури. Фіджі – це змішення європейської, індуської, полінезійської і китайської цивілізацій, відображається практично у всьому: в архітектурі, національній кухні і мовах.

Острови Фіджі числяться спекотливим раєм на Землі – красиві блакитні лагуни і білосніжні пісочні пляжі, коралові сади і кокосові пальми, цнотливі рівнини і часті ліси, бездоганно-незаплямовані річки і незаймані води океанів, незвичайні мегаполіси і оброблені тропіками гірки заманюють семо найбільш строгих мандрівників. Острови особливої таємниці і краси, неначе перлини, переливають в пишності гарячих бризов і сонячного світла.

Тут неперевершено прокладуть момент прибічники катання на дошках, Аква-лижах, шанувальники дайвінгу,  підводного лову і купання. Дивовижні острови Фіджі неправдоподібні згідно власній красі і цікаві своїм рослинним і зоологічним співтовариством. Тут бракує хижаків, спекотливих захворювань, небезпечних єхидна, небезпечних живих і комах.

Відпочинок на острівцях Фіджі повертає юність і воскрешає потужність, дарує натхнення і навчає побачити сокровенний дух натури : тропічні ліси заповнені дивовижними птахами, що пурхають з дерева на дерево, і мальовничими метеликами, запахами здичавілих квіток, а загадковий підводний світ спроможний фантастичними кораловими садами, запаморочливими картинами підводного життя, міріадами багатоколірних риб.

У острівцях Фіджі дуже багато готелів на довільний смак – відокремлені бунгало в маленьких острівцях або престижні готелі у впізнанних курортах.

Нескінченно прекрасні на острівцях Фіджі весільні урочистості, і майже усі прибувають сюди тільки з метою укладення шлюбу. Острови Фіджі – ідеальне місце, щоб об'єднати два життя в 1, а найбільшою популярністю у молодожонів користується півострів Ясава.

Фіджі – напевно, найкраще у світі місце для романтиків і закоханих, з метою весільних поїздок і проведення медового місяця.

5 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук