гірськолижні тури
гірськолижні тури

Розмір оригіналу:   860x500
Тип: jpg   Дата:

Динаміка по бронюванню гірськолижних турів на альпійські курорти випереджає торішні показники. Такий висновок можна зробити з опитування туроператорів, проведеного туристичним порталом ozi.pp.ua минулого тижня.

Як розповіли в PAC GROUP, приріст продажів путівок на італійські гірські схили складає 25% по порівнянню з сезоном – 2016/2017, по Австрії і Франції – 20% по Швейцарії – 10% .

Італію на перше місце по попиту ставлять і в «Джет Тревел» : тури у Валь-ді-Фассу на базі перельотів до Верони продаються на 30% краще, ніж роком раніше, інші альпійські напрями приросли приблизно на 20% поділився спостереженнями заступник гендиректора туроператора Максим Приставко.

А PR- директор TEZ Tour Лариса Аханова називає лідером попиту Австрію. Реалізація турів на цей напрям у компанії збільшилася на 50%. За словами експерта, позитивну динаміку показують усі європейські гірськолижні країни. При цьому дещо менше, ніж у альпійських курортів, виросла популярність Андорри – навіть незважаючи на велику кількість затребуваного бюджетного розміщення в Піренеях.

Як відмічають спостерігачі, катальщики не особливо схильні експериментувати з новинками, більш охоче за все вибирають перевірені часом курорти: Ішгль, Зельден, Майрхофен в Австрії, Валь-ді- Фассe, Мадонна-ді-Кампільо в Італії, Три долини, Лезарк, Валь-д'Ізер у Франції.

Тенденцією сезону називають більше рівномірний розподіл попиту по місяцях з не так яскраво вираженим, як раніше, піком в період новорічних канікул.

Що стосується Альп, то експерти звертають увагу на велику кількість снігу. Стійкий покрив в горах утворився раніше звичайного – ще в листопаді, що сприяло високому попиту на гірськолижний відпочинок з самого старту сезону.

16 лютого 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук