грецькі міста
грецькі міста

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Місто Салоніки зайняло 2-е місце в топ-10 найбільш дешевих 5-зіркових європейських готелів з середньою ціною за номер 108 євро, тоді як Афіни знаходяться на четвертому місці, з середньою ціною 128 євро за ніч.
Зокрема, найдешевші готелі 5* знаходяться у Варшаві, Салоніках, Бухаресті і Афінах, тоді як в Лондоні, Флоренції і Парижі нині пропонують найдорожчі п’ятизіркові готелі в Європі. Опитування було проведене незалежним туристичним агенством, що порівнюло ціни по усій Європі.
Так, за одну ніч в 5-зірковому готелі у Варшаві постоялець заплатить 104 євро, тоді як в Лондоні – 397 євро.
Класифікація ангенства заснована на даних, зібраних в період між 2013-2014 роках в європейських містах чисельністю не менше 300.000 жителів і з мінімумом десятма п’ятизірковими готелями в кожному місті.
У першу десятку найдорожчих європейських міст, окрім Лондона, входять Флоренція (396 євро), Париж (379 євро) і Мілан (376 євро за ніч). Далі розташувалися Ніцца, Рим, Мюнхен, Едінбург, Амстердам і Копенгаген.
Серед європейських міст з найекономічнішими номерами 5*, окрім Варшави, Салонік, Бухаресту і Афін, знаходяться також Лісабон, Будапешт, Брюссель, Прага, Берлін і Мадрид.

7 вересня 2014

Автор:

Грецькі міста в списку європейських міст з найекономічнішими п’ятизірковими готелями Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук