На приморських курортах Італії готел’єри вирішили повертати туристам половину вартості заброньованих номерів у разі поганої погоди, повідомляє The Daily Mail. Власники готелів також запропонували гостям страховку від негоди.
скидки за негоду в італійських готелях
скидки за негоду в італійських готелях

Розмір оригіналу:   670x455
Тип: jpg   Дата:

Розміри пропонованих “вибачень за дощ” в різних районах країни склали від 10 до 50 відсотків від вартості проживання. Наприклад, в місті Лін’яно хазяї готелів вирішили повертати гостям половину вартості заброньованих номерів у разі негоди. Менш щедрі пропозиції зробили в Лаціо (20 відсотків) і Тоскані (10 відсотків).
Страховки від злив відпочивальникам пропонують у Венето. Повідомляється, що ця послуга користується популярністю у курортників.
У “розпродажі” беруть участь не усі готелі, ініціатива є приватною і добровільною. Готел’єри, що не побажали приєднатися до почину колег, відмітили, що компенсації не вирішать усіх проблем. Зокрема, вони не допоможуть притягнути туристів-італійців, оскільки їх у будь-якому випадку цікавить саме пляжний відпочинок, а не музеї і пам’ятки.
Міра покликана компенсувати збитки, пов’язані з рекордною кількістю опадів в регіонах Венето, Фріулі-Венеція-Джулія, Лігурія, Лаціо і Тоскана влітку 2014 року. Грози, град і навіть смерчі стали причинами значного відтоку місцевих і зарубіжних туристів.

24 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук