Спа-туризм – порівняно новий напрям, який, проте, з кожним роком набуває все більшої популярності. Його відмінність від інших видів туризму полягає в тому, що метою подорожі є не відвідування історичних пам’яток, не пляжний відпочинок і навіть не просто розважальна екскурсія по незнайомій країні у пошуках нових вражень. Ні, спа-туристи точно знають, куди вони їдуть і навіщо: в кращі косметологічні центри – за красою, здоров’ям і процедурами по догляду за тілом, які вони не можуть отримати у своєму місті або країні.
Спа-туризм: стоун-терапія
Спа-туризм: стоун-терапія

Розмір оригіналу:   1000x732
Тип: jpg   Дата:

Сучасна косметологія – це техніка  і методи, що постійно удосконалюються, поєднують в собі древні традиції і новітні наукові розробки. Тих, хто хоче очистити організм відповідно до принципів Аюрведи, чекає Індія. Кожна країна славиться своїми напрямами і особливостями спа-індустрії : наприклад, у Болгарію їдуть ті, хто вірить в цілющу силу мінеральних джерел, а в Туреччину – любителі лазні (хаммама), ароматерапії і молочних ванн. У Тунісі спа-туристам запропонують таласотерапію (процедури, в яких використовується морська вода), Ізраїль притягає “мандрівників за красою” знаменитим Мертвим морем з його унікальним набором мікроелементів і солей, якісною косметикою і відмінними косметологічними клініками, які оснащені найсучаснішим устаткуванням.
тайський масаж
тайський масаж

Розмір оригіналу:   1000x611
Тип: jpeg   Дата:

Обгортання шоколадом, пивом і вином, манікюр і педикюр за допомогою рибок з Індонезії, тайський масаж і стоун-терапія, екстракти екзотичних рослин і плодів… Спа-туризм – це подорож не лише в іншу країну, але і у світ краси і здоров’я, де завжди можна знайти щось нове, цікаве і приємне.

3 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук