Цього року як завжди були вручені нагороди "Travelers Choice Awards", що присуджуються на щорічній основі всесвітньо відомою туристичною платформою TripAdvisor.

відпочинок на острові Кріт
відпочинок на острові Кріт

Розмір оригіналу:   840x352
Тип: jpg   Дата:

"Travelers Choice Awards" – найпочесніша премія у сфері туризму, оскільки вона присуджується за результатами відгуків і думок мільйонів мандрівників з усіх куточків світу. Відмітно, що нагорода ця привласнюється не лише на основі популярності, але і з урахуванням справжньої унікальності місць, які мандрівники хочуть відвідувати знову і знову.

Так, в поточному році серед 25 кращих напрямів світу у черговий раз знаходиться і одно грецький напрям, що зайняв в загальному списку четверту позицію.

Йдеться про самий прекрасний Кріт, що підкорює своїх відвідувачів неперевершеним багатством ландшафтів і природною красою, – від прекрасних пляжів з піску і гальки з кристально чистою водою, деякі з яких є одними з кращих на Середземному морі, до мальовничих традиційних сіл і, в цілому, містичної краси внутрішньої частини острова, включаючи широкий спектр діяльність, завдяки що, власне, Кріт неможливо "вичерпав" за одно відвідування.

Великим плюсом, звичайно ж, являється і традиційна місцева кухня – одна з найвідоміших в усьому Середземномор'ї. Більше того, всякий раз при відвідуванні Кріта ви виявляєте усі нові і нові "полюси тяжінь", що і висуває цей острів в перші ряди улюблених напрямів – і не лише літніх.

Перше місце в списку зайняла космополітична столиця Англії, услід за якою послідував прекрасний Париж, а на третьому місці – Вічне місто: Рим. Після Кріта, який знаходиться на четвертому місці, йде Балі в Індонезії, завершуючи п'ятірку кращих напрямів у світі.

14 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук