Для залучення туристів готелі на морських курортах Болгарії почали працювати за цінами, які звичайно починають діяти з кінця серпня або середини вересня, коли кількість туристів поступово зменшується, повідомила в інтерв'ю "Монітор" виконавчий директор Національної ради з туризму Поліна Карастоянова.

Морські курорти Болгарії за цінами вересня
Морські курорти Болгарії за цінами вересня

Розмір оригіналу:   816x405
Тип: jpg   Дата:

Ціни в готелях на морських курортах країни залишаються нижче середньоєвропейських. На сьогодні пропонуються ціни, з якими власники готелів хочуть закінчити сезон без серйозного збитку. "Навряд чи десь ще є такі низькі ціни", – пояснила Карастоянова. За її словами, зараз є багато заявок по відпочинку в Болгарії у вересні.

Сприятливим чинником став і клімат, який несподівано "подав руку" болгарському туризму. "Катаклізми в Європі і навіть в сусідній Греції були одними з важких днів для усіх в туризмі", – повідомила Карастоянова. Всупереч тому прогнозоване скорочення кількості туристів у Болгарії в наявності, причиною чому геополітика, як і фінансові ресурси і бонуси, пропоновані конкурентними країнами. Представники туризму вважають, що Болгарія повинна почати субсидувати чартерні польоти та добиватися зниження цін на авіаквитки в Болгарію від авіакомпаній.

"Так ми вже зараз почнемо готуватися до наступного літнього сезону, як і до майбутнього зимового", – пояснила Карастоянова. Також, за її словами, необхідно спростити візовий режим не лише для сезонних працівників з країн поза ЄС, а і для туристів з України і Туреччини. "Виключно важливо, щоб політика відносно цих двох країн була приваблива та із спеціальними пропозиціями", – заявила Поліна Карастоянова.

14 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук