новорічні напрями відпочинку 2016
новорічні напрями відпочинку 2016

Розмір оригіналу:   451x266
Тип: jpg   Дата:

Більшість українців в новорічні свята вважатимуть за краще утриматися від поїздок на курорти у зв’язку з кризою. Такого висновку дійшли експерти Асоціації туроператорів України.
Ті ж туристи, які вирішать відпочити в зимові свята, вибиратимуть бюджетні напрями, а також трохи змістять час поїздки з пікових дат в цілях економії. Очікується, що найбільший попит матимуть єгипетський Шарм-ель-Шейх і Хургада. Підвищеним попитом також за традицією користуватиметься Туреччина.
Завдяки активному просуванню внутрішніх напрямів, багато туристів віддадуть перевагу українським зимовим курортам. Лідерами, швидше за все, стануть гірськолижні курорти Карпат. Крім того, будуть затребувані екскурсійні тури у Львів та Ужгород.
Аналітики відмічають, що самим бюджетним зарубіжним напрямом стане Шарм-ель-Шейх: тижневий відпочинок в готелі 4* при двомісному розміщенні на єгипетському курорті коштуватиме в середньому 23 тис. гривень. Аналогічний відпочинок в Анталії і Хургаді обійдеться приблизно в 46 тис. гривень.
Цікаво, що більшість туристів при опитуваннях в турфірмах повідомили, що криза не вплинула на їх переваги: 57,5 % опитаних як і раніше відпочивають за кордоном. При цьому 17,6 % респондентів визнали, що вимушені відпочивати в Україні із-за курсу гривні.

28 вересня 2015

Автор:

Названі найпопулярніші новорічні напрями відпочинку українців Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук