відпочинок на катері
відпочинок на катері

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Жителі великих міст проводять надто багато часу на сидячій роботі, щоб згодом вибирати “ледачий” відпочинок. Більшість програмістів, системних адміністраторів, співробітників офісу і інших представників малорухомих професій намагаються кожну відпустку або вихідні дні провести в русі.
Тому немає нічого дивного в тому, що особливою популярністю почали користуватися екстремальні види спорту (скелелазіння, дайвінг, стрибки з парашутом і так далі), полювання і риболовля. Для ефективнішого відпочинку може знадобитися комфортабельний катер, за допомогою якого можна без зусиль заплисти на середину водойми, щоб спробувати упіймати найбільшу рибину або просто помилуватися красивим заходом. Проте знайти в Україні недорогий і якісний катер неймовірно складно. На пошуки відповідної компанії, іноді, йде декілька днів, якщо не тижнів.
Якщо ви не хочете витрачати свій вільний час або замовляти катер за кордоном, що зв’язано з виплатою чималого митного збору і збором великої кількості документів, то ми радимо вам звернутися в компанію “Віта-Моторс”. Там можна придбати дійсно надійні і високоякісні моделі від такого відомого виробника як Brunswick Marine in EMEA Inc.
Компанія “Віта-Моторс” здатна надати широкий вибір катерів вищезгаданого виробника. Там є як порівняно недорогі судна з одним або двома спальними місцями, так і розкішні катери, в яких можуть вільно уміщатися п’ять-шість чоловік.
Подобається риболовля, але не хочете більше стояти на березі і спостерігати за тим, як інші рибалки виловлюють десятикілограмові трофеї з центрів водойм? Тоді вам підійде лінійка катерів Captur Fish, що включає ряд потужних моторних човнів, на яких можна виходити на глісс або здійснювати ледачий троллінг.
Для любителів морського відпочинку, які хочуть заплисти далеко в море і пірнати з аквалангом, підійде серія під назвою Activ Sundeck, в яку входять човни, здатні прийняти шумну компанію. Для відпочинку в крузі сім’ї слід вибрати катери Activ Cruiser.

3 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук