Тель-Авів – одне з найбільших міст Ізраїлю, тут зосереджена значна частина економічного і промислового потенціалу країни. Об'єднаний муніципалітет, що є важливим торговим і культурним центром, знаходиться в 20 хвилинах їзди від великого міжнародного аеропорту і розташовується на узбережжі Середземного моря. Щорічно цей населений пункт приймає тисячі відпочивальників зі всього світу.

поїздка в Тель-Авів
поїздка в Тель-Авів

Розмір оригіналу:   960x198
Тип: jpg   Дата:

Чим Тель-Авів притягає туристів?

Окрім комфортних пляжів і численних розважальних закладів, в яких цілими цілодобово життя б'є ключем, допитливих мандрівників чекають такі цікаві місця як:

  • бульвар Ротшильда, що є історичним надбанням і має таке ж значення для місцевих жителів, як, наприклад, Арбат для москвичів;
  • музей Ерец-Ісраель, що представляє особливий інтерес для мандрівників, що цікавляться археологією і культурою древніх народів. Тут представлена велика кількість унікальних предметів, що передавалися з покоління в покоління і що збереглися до наших часів;
  • парк Міні-Ізраїль, який без перебільшення можна назвати шедевром архітектурного мистецтва. По своїй формі він нагадує зірку Давида, де кожна її частина виконана у вигляді однієї з географічних областей країни;
  • парк Яркон, в якому можна цікаво провести час з дітьми. Численні спортивні розваги, включаючи аквапарк і велосипедні траси, не дозволять нудьгувати туристам. А вечірньої пори тут з'являється можливість познайомитися з творчістю місцевих музикантів.

Одним з самих відвідуваних місць в Тель-Авіві вважається вежа Очманілому. З висоти цього хмарочоса можна не лише помилуватися красотами міста, але і побачити гору Кармель. Крім того, оглядовий майданчик розташований так, що вдалині видніються контури Єрусалиму.

Як організувати захоплюючу подорож?

На відміну від традиційних групових турів індивідуальні програми складаються з урахуванням усіх побажань клієнта. При цьому досвідчені експерти, що відмінно розбираються в особливостях перебування гостей на території найбільшого культурного центру Ізраїлю, допоможуть правильно організувати поїздку. Для цього індивідуальні тури в Тель-Авів краще купувати в туристичній компанії. В процесі планування такої подорожі будуть розглянуті усі ваші особисті переваги.

5 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук