Прага – столиця Чеської Республіки і одне з найпопулярніших міст Європи у туристів.  І я про це місто напишу не один раз. В ньому так багато куточків, вуличок, площ, музеїв, які так сильно відрізняються від інших місць в Європі і мають свою історію. Отже можна розповідати про них знову і знову. Це унікальне місто, його друга назва – «Стобаштова Прага».
Прага
Прага

Розмір оригіналу:   572x337
Тип: jpg   Дата:

Вперше про неї згадується в 965 році купцем Ібрагімом . А офіційна дата заснування міста – 1230 рік. Празький град – головне місце країни , адже з 1993 року і до цього дня тут розмістилася резиденція президента . Найцікавіша споруда – це церква Святого Віта , яка будувалася більше 500 років. Тут коронувалися всі правителі Чехії , деяка частина з них похована тут же , в Королівській усипальниці .
Найбільший інтерес туристів представляє собою Староміська площа – культурний центр міста , тут розташувався таємничий Тинський костел , який приховує в собі незліченну кількість загадок, не так давно , у 2000 році тут була знайдена фреска , що датується XIV століттям , яка була прихована у вівтарі .
Ще один символ Праги – Карлів міст . Він будувався протягом п’ятдесяти років в 14 сторіччі , цей міст називають « ідеальним» , його ширина становить 10 метрів , а довжина 516 . Тут розташовані тридцять скульптур , найвідоміша з яких – пам’ятник Святого Яна Непомуцького . Ходять легенди , що якщо доторкнутися до його скульптури , то бажання неодмінно збудуться.
Але не тільки старе місто і його історичні пам’ятки приваблюють туристів. Тут є і сучасні архітектурні споруди , якими пишається Столиця Чехії і про які знають у найвіддаленіших куточках планети і прагнуть відвідати туристи з усіх країн . Для шанувальників танцю і незвичайної архітектури , є танцюючий будинок у Празі – споруда, яка своїм виглядом нагадує двох балерин , хоча самі жителі міста іноді жартома називають його « п’яним домом».
Як неможливо осягнути неосяжне , так і не можна за кілька днів побувати і подивитися всі визначні пам’ятки міста . Але треба обов’язково брати фотоапарат та їхати до Праги.  Одним пострілом можна убити відразу двох зайців: провести час на класних екскурсіях і отримати якісні фото , наприклад , на тлі співаючих фонтанів – це також сучасна споруда, яка дуже цікава гостям міста. Тут відбувається справжнє шоу , картинки , створювані струменями різної висоти та інтенсивності з підсвічуванням всіх уявних квітів , супроводжуються музикою , причому не тільки класичною , а й сучасною .

18 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук