у басейну єгипетського готелю
у басейну єгипетського готелю

Розмір оригіналу:   800x533
Тип: jpg   Дата:

Великобританія, Ірландія, Нідерланди і Бельгія прийняли рішення відмовитися від польотів в Шарм-ель-Шейх. Ще низка країн виступила із закликом не відвідувати курорт без особливої необхідності. Відмовляються від польотів над Сінаєм і багато світових авіаперевізників.
Заходи обережності можуть привести до того, що турпоток в Єгипет скоротиться приблизно на третину. В результаті, на думку експертів турбізнесу, місцеві готел’єри можуть надати українським туроператорам скидки в розмірі близько 20 %. Така міра буде покликана для заміни західних туристів представниками з України. Як повідомляє представник порталу ozi.pp.ua, зниження цін на проживання автоматично приведе до здешевлення турів.
Українська влада у свою чергу не квапиться наслідувати приклад західних колег і не вводять обмеження на поїздки в Єгипет. Уряд північноафриканської країни обіцяв посилити заходи безпеки для збереження українського турпотока.
Відмітимо, що представники єгипетського турбізнесу вже знижували ціни на проживання в кризові часи. Так, готел’єри надали значні скидки на проживання в 2010 р. із-за нападу акул, а також в 2011 і 2013 р., коли іноземці відмовлялися від поїздок із-за політичної нестабільності.

9 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук